Ziaja kuracja ceramidowa odżywka odbudowująca

Ziaja 98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
Ziaja kuracja ceramidowa odżywka  odbudowującaZiaja kuracja ceramidowa odżywka  odbudowująca
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,55 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003625

5901887003625

Cena: 8,31 zł

8.31 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja kuracja ceramidowa odżywka Ziaja kuracja ceramidowa odżywka
odbudowująca 200 ml
41,15zł/l

Cena: 8,23 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-10-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu kuracja ceramidowa odżywka odbudowująca firmy Ziaja?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ziaja kuracja ceramidowa odżywka odbudowująca? Sprawdź listę składników:

Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Panthenol, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Trilaureth-4 Phosphate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.

Producent marki Ziaja opisuje kuracja ceramidowa odżywka odbudowująca tak:

98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu

inne produkty w kategorii włosy

Ziaja kuracja ceramidowa odżywka odbudowująca w sklepie dodomku.pl należy do kategorii włosy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 75 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Wellaflex pianka do włosów Loki Wellaflex pianka do włosów Loki
i fale 200 ml
70,65zł/l

Cena: 14,13 zł

PLN
1
1
Wellaflex pianka do włosów Wellaflex pianka do włosów
Połysk i trwałość 200 ml
68,00zł/l

Cena: 13,60 zł

PLN
1
3
Wellaflex pianka do włosów Wellaflex pianka do włosów
2-dniowa objętość 200 ml
62,75zł/l

Cena: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Oriental 200 ml
88,25zł/l

Cena: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Orginal 200 ml
88,25zł/l

Cena: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

Cena: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Tropical 200 ml
88,25zł/l

Cena: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Szampon ziołowy normalizujący Ziaja Szampon ziołowy normalizujący
sebum 200 ml
63,90zł/l

Cena: 12,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-10-30

inne produkty marki Ziaja

Czy znasz już markę Ziaja? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ziaja od 14 maja 2008.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5