Ziaja kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk

Ziaja
53Ziaja kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk
- aktywnie pielęgnuje skórę narażoną na częsty kontakt z detergentami, wrażliwą na wiatr, mróz i zmiany temperatury\n- regeneruje skórę zniszczoną nadmiernym opalaniem, również w solarium\n- wyraźnie zmiękcza oraz wygładza skórę dłoni\n- wzmacnia paznokcie, zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania\n\nkokosowa terapia skóry\nlipidy z orzecha kokosowego - regenerują lipo-strukturę naskórka, są źródłem NNKT niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry\nolej Canola - jest źródłem tokoferoli i fitosteroli, ma naturalny system antyoksydacji, neutralizuje wolne rodniki oraz chroni przed szkodliwym wpływem UV\n\nkokosowa terapia zmysłów\nzapach mleczka kokosowego - zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania
Ziaja kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąkZiaja kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk
pojemność netto

pojemność netto

80 ml

pojemność

cena za litr

117,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887002161

5901887002161

Cena: 9,40 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.40 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk firmy Ziaja.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk marki Ziaja:

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Steareth-2, Canola Oil, Steareth-21, Hydrogenated Coco-Glycerides, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Stearic Acid, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Coumarin

Producent marki Ziaja opisuje kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk tak:

- aktywnie pielęgnuje skórę narażoną na częsty kontakt z detergentami, wrażliwą na wiatr, mróz i zmiany temperatury
- regeneruje skórę zniszczoną nadmiernym opalaniem, również w solarium
- wyraźnie zmiękcza oraz wygładza skórę dłoni
- wzmacnia paznokcie, zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania
kokosowa terapia skóry
lipidy z orzecha kokosowego - regenerują lipo-strukturę naskórka, są źródłem NNKT niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry
olej Canola - jest źródłem tokoferoli i fitosteroli, ma naturalny system antyoksydacji, neutralizuje wolne rodniki oraz chroni przed szkodliwym wpływem UV
kokosowa terapia zmysłów
zapach mleczka kokosowego - zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania
Cechy:pH naturalne, preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie
Marka:Ziaja
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia
Krem nanieść na umytą skórę dłoni i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie.
Rodzaj opakowania:Opakowanie plastikowe
Adres producenta:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Adres zwrotny:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk firmy Ziaja. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii dłonie i stopy

    Produkt kokosowa terapia skóry i zmysłów, krem do rąk firmy Ziaja znajduje się w kategorii dłonie i stopy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dłonie i stopy:

    Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
    i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
    134,38zł/l

    Cena: 10,75 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-01-31
    Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
    75 ml
    108,67zł/l

    Cena: 8,15 zł

    PLN
    1
    1
    Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
    tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
    30,52zł/l

    Cena: 8,24 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-09-30
    Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
    regenerująco-zmiękczający 100 g
    336,70zł/kg

    Cena: 33,67 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-06-19
    Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
    regenerująco-zmiękczający 100 g
    321,40zł/kg

    Cena: 32,14 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-07-28
    Ziaja Krem do stóp zmiękczający z Ziaja Krem do stóp zmiękczający z
    kompleksem AHA 60 ml
    174,17zł/l

    Cena: 10,45 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-12-30

    inne produkty marki Ziaja

    Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

    Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
    intymnej brzoskwinia 500.00 ml
    22,48zł/l

    Cena: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-04-30
    Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
    myjący mleczna kąpiel 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2029-02-28
    Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
    kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-02-28
    Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
    naturalna odżywka skóry 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2029-02-28
    Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
    nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
    49,20zł/l

    Cena: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-12-31
    Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
    nawilżanie 200 ml
    43,10zł/l

    Cena: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-10-30
    Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
    demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
    61,40zł/l

    Cena: 12,28 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-11-30
    Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
    intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
    41,40zł/l

    Cena: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2028-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5