Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu

Ziaja
51Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczuZiaja de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu
pojemność netto

pojemność netto

120 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

81,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887007715

5901887007715

Cena: 9,78 zł

Kup 12 szt. po 9.63 zł/szt
9.78 PLN 2029-02-28 NewCondition

Zainteresował Cię produkt de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu marki Ziaja?

Jak powstał produkt de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu firmy Ziaja - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua (Water), Isohexadecane, Hexyl Laurate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).

Producent marki Ziaja opisuje de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu tak:

Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
Marka:Ziaja
Przygotowanie i stosowanie:Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Adres zwrotny:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu firmy Ziaja. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii twarz

    Produkt de-makijaż dwufazowy, płyn do demakijażu oczu firmy Ziaja znajduje się w kategorii twarz, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu twarz:

    Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
    demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
    61,40zł/l

    Cena: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-12-31
    Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
    200 szt.

    Cena: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
    50 szt.

    Cena: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2030-05-30
    Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
    100 szt.

    Cena: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2030-11-30
    Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
    nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
    49,20zł/l

    Cena: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-12-31
    Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
    nawilżanie 200 ml
    43,10zł/l

    Cena: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-10-30
    Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
    50 ml
    162,80zł/l

    Cena: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2028-08-30

    inne produkty marki Ziaja

    Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

    Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
    intymnej brzoskwinia 500.00 ml
    22,48zł/l

    Cena: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-04-30
    Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
    myjący mleczna kąpiel 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2029-02-28
    Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
    kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-02-28
    Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
    naturalna odżywka skóry 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2029-02-28
    Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
    intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
    41,40zł/l

    Cena: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
    koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
    145,60zł/l

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-30
    Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
    dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
    143,80zł/l

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2029-02-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5