Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi rączek i ciała

Ziaja

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

dla dzieci od 1 roku życia

Delikatna pianka na bazie składników pochodzenia naturalnego z łagodzącym mleczkiem czufa i D-panthenolem.

NIE ZAWIERA MYDŁA I BARWNIKÓW.

DZIAŁANIE:

  • Skutecznie myje.
  • Zapewnia czystość i świeżość. Chroni mikrobiom wrażliwej skóry dziecka.
  • Jest neutralna dla warstwy ochronnej naskórka.
  • Miękka piana ułatwia aplikację.
  • Łatwo się spłukuje i nie pozostaje na skórze.
Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi rączek i ciałaZiaja Ziajka Pianka do mycia buzi rączek i ciała
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

57,08 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887054696

5901887054696

Cena: 14,27 zł

14.27 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi
rączek i ciała 250 ml
55,96zł/l

Cena: 13,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-09-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ziajka Pianka do mycia buzi rączek i ciała firmy Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Ziajka Pianka do mycia buzi rączek i ciała tak:

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

dla dzieci od 1 roku życia

Delikatna pianka na bazie składników pochodzenia naturalnego z łagodzącym mleczkiem czufa i D-panthenolem.

NIE ZAWIERA MYDŁA I BARWNIKÓW.

DZIAŁANIE:

  • Skutecznie myje.
  • Zapewnia czystość i świeżość. Chroni mikrobiom wrażliwej skóry dziecka.
  • Jest neutralna dla warstwy ochronnej naskórka.
  • Miękka piana ułatwia aplikację.
  • Łatwo się spłukuje i nie pozostaje na skórze.

inne produkty w kategorii kosmetyki

Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi rączek i ciała w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kosmetyki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

HiPP Babysanft Sensitive Pianka do HiPP Babysanft Sensitive Pianka do
mycia 250 ml
101,36zł/l

Cena: 25,34 zł

PLN
1
4
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-30
Hipp Babysanft Sensitive Foczka Hipp Babysanft Sensitive Foczka
żel do mycia ciała i włosów od urodzenia 200 ml
89,50zł/l

Cena: 17,90 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziajka Magiczny płyn do Ziaja Ziajka Magiczny płyn do
kąpieli dla dzieci hokus pokus kolorowa kąpiel po 12. miesiącu 400 ml
41,28zł/l

Cena: 16,51 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-01-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-30
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5