Ziaja Żel do zębów dla dzieci czary mary od 2 do 6 lat

Ziaja
produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

Owocowy żel do zębów dla dzieci od 2 do 6 lat.

DZIAŁANIE

• Łagodnie, ale dokładnie czyści zęby.
• Zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.
• Wyraźnie wzmacnia szkliwo.
• Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej.

Zawiera fluorek sodu (0,045% fluoru).

przebadany pod kontrolą stomatologów

Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Ziaja Żel do zębów dla dzieci czary mary od 2 do 6 latZiaja Żel do zębów dla dzieci czary mary od 2 do 6 lat
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

146,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003564

5901887003564

Cena: 7,30 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.30 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Żel do zębów dla dzieci czary mary od 2 do 6 lat firmy Ziaja.

Producent marki Ziaja opisuje Żel do zębów dla dzieci czary mary od 2 do 6 lat tak:

produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

Owocowy żel do zębów dla dzieci od 2 do 6 lat.

DZIAŁANIE

• Łagodnie, ale dokładnie czyści zęby.
• Zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.
• Wyraźnie wzmacnia szkliwo.
• Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej.

Zawiera fluorek sodu (0,045% fluoru).

przebadany pod kontrolą stomatologów

Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.


inne produkty w kategorii kosmetyki

Ziaja Żel do zębów dla dzieci czary mary od 2 do 6 lat w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kosmetyki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
HiPP Krem przeciwsłoneczny HiPP Krem przeciwsłoneczny
do twarzy SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 30 ml
699,67zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 200 ml
244,95zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
4
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
w sprayu SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 150 ml
326,60zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
7

inne produkty marki Ziaja

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ziaja, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5