Ziaja Żel do zębów dla dzieci bez fluoru smak gumy balonowej

Ziaja

Produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

Balonowy żel do mycia zębów dla dzieci, również z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.

ZAWIERA
• prowitaminę B5 (D-panthenol)
- zapewnia skuteczne działanie łagodzące
• uwodnione krzemionki
- bardzo delikatnie czyszczą zęby
• smak gumy balonowej
- zachęca dzieci do mycia zębów

Systematyczne stosowanie żelu jest sposobem na zdrowe mleczne zęby.

NIE ZAWIERA FLUORU    

przebadany przez stomatologów dziecięcych

 

Ziaja Żel do zębów dla dzieci bez fluoru smak gumy balonowejZiaja Żel do zębów dla dzieci bez fluoru smak gumy balonowej
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

135,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887014409

5901887014409

Cena: 6,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.76 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Żel do zębów dla dzieci bez fluoru smak gumy balonowej marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Żel do zębów dla dzieci bez fluoru smak gumy balonowej tak:

Produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

Balonowy żel do mycia zębów dla dzieci, również z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.

ZAWIERA
• prowitaminę B5 (D-panthenol)
- zapewnia skuteczne działanie łagodzące
• uwodnione krzemionki
- bardzo delikatnie czyszczą zęby
• smak gumy balonowej
- zachęca dzieci do mycia zębów

Systematyczne stosowanie żelu jest sposobem na zdrowe mleczne zęby.

NIE ZAWIERA FLUORU    

przebadany przez stomatologów dziecięcych

 


inne produkty w kategorii mycie zębów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ziaja Żel do zębów dla dzieci bez fluoru smak gumy balonowej do kategorii mycie zębów.

Ziaja żel do zębów dla dzieci Ziaja żel do zębów dla dzieci
bez fluoru od 1 ząbka 50 ml
126,40zł/l

Cena: 6,32 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-04-30
Lacalut aktiv Pasta do zębów Lacalut aktiv Pasta do zębów
Data przydatności
2029-04-30
Blend-a-med Arctic Fresh Pasta Blend-a-med Arctic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
18
Blend-a-med Extreme Mint Kiss Blend-a-med Extreme Mint Kiss
Pasta do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
15
Blend-a-med Cool Water Pasta Blend-a-med Cool Water Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
11
Blend-a-med Classic Fresh Pasta Blend-a-med Classic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,13zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
16
Dabur Pasta do zębów Dabur Pasta do zębów
przeciwpróchnicza z goździkiem 100 ml
251,60zł/l

Cena: 25,16 zł

PLN
1
1
Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
zmniejszająca nadwrażliwość 75 ml
134,93zł/l

Cena: 10,12 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-04-30

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja Activ pasta do zębów Ziaja Activ pasta do zębów
przeciwpróchnicza 75 ml
122,40zł/l

Cena: 9,18 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-31
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5