Ziaja Yego Krem nawilżający dla mężczyzn

Ziaja

SPF 6 ochrona niska

Nawilżający krem o precyzyjnej aktywności normalizująco - matującej i nowoczesnej recepturze.

• delikatna, lekka konsystencja
• nie pozostawia uczucia tłustości
• szybko się wchłania
• energetyzujący, świeży zapach

AKTYWNOŚĆ
• Nawilżający D-panthenol i kompleks protein mlecznych.
• Matująca skrobia kukurydziana.
• Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień.
• NNKT z oleju kukurydzianego i Luffa Cylindrica.

Trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry.
Wiąże wodę i zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
Zapewnia skórze matowy wygląd.
Redukuje szorstkość naskórka.

EFEKT
• długotrwałe nawilżenie
• efekt matujący

 
 
Ziaja Yego Krem nawilżający dla mężczyznZiaja Yego Krem nawilżający dla mężczyzn
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

248,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887020103

5901887020103

Cena: 12,40 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.40 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Yego Krem nawilżający dla mężczyzn firmy Ziaja.

Producent marki Ziaja opisuje Yego Krem nawilżający dla mężczyzn tak:

SPF 6 ochrona niska

Nawilżający krem o precyzyjnej aktywności normalizująco - matującej i nowoczesnej recepturze.

• delikatna, lekka konsystencja
• nie pozostawia uczucia tłustości
• szybko się wchłania
• energetyzujący, świeży zapach

AKTYWNOŚĆ
• Nawilżający D-panthenol i kompleks protein mlecznych.
• Matująca skrobia kukurydziana.
• Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień.
• NNKT z oleju kukurydzianego i Luffa Cylindrica.

Trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry.
Wiąże wodę i zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
Zapewnia skórze matowy wygląd.
Redukuje szorstkość naskórka.

EFEKT
• długotrwałe nawilżenie
• efekt matujący

 
 

inne produkty w kategorii twarz

Ziaja Yego Krem nawilżający dla mężczyzn w sklepie dodomku.pl należy do kategorii twarz. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 82 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Ziaja Krem naturalny oliwkowy Ziaja Krem naturalny oliwkowy
do Twarzy cera sucha, normalna 50 ml
153,20zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-02-28
Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy
50 g
845,80zł/kg

Cena: 42,29 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-20
Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Krem oliwkowy + UV
cera sucha i normalna 50 ml
145,40zł/l

Cena: 7,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Kozie mleko krem 1
nawilżający cera sucha skłonna do zmarszczek 50 ml
263,80zł/l

Cena: 13,19 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-02-28
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30

inne produkty marki Ziaja

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ziaja, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ziaja Krem aloes cera normalna Ziaja Krem aloes cera normalna
sucha 100 ml
114,20zł/l

Cena: 11,42 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5