Ziaja Tonik normalizujący nuno-technologia przeciw pryszczom

Ziaja

Nuno przeciw pryszczom:

• Łagodnie oczyszcza rozszerzone pory.
• Tonizuje i odświeża skórę.
• Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum.
• Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

efekt nuno:
skuteczna tonizacja skóry i łagodne oczyszczanie nawet przy częstym używaniu

Ziaja Tonik normalizujący nuno-technologia przeciw pryszczomZiaja Tonik normalizujący nuno-technologia przeciw pryszczom
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

44,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009450

5901887009450

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Tonik normalizujący nuno-technologia przeciw pryszczom firmy Ziaja.

Producent marki Ziaja opisuje Tonik normalizujący nuno-technologia przeciw pryszczom tak:

Nuno przeciw pryszczom:

• Łagodnie oczyszcza rozszerzone pory.
• Tonizuje i odświeża skórę.
• Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum.
• Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

efekt nuno:
skuteczna tonizacja skóry i łagodne oczyszczanie nawet przy częstym używaniu


inne produkty w kategorii twarz

Ziaja Tonik normalizujący nuno-technologia przeciw pryszczom w sklepie dodomku.pl należy do kategorii twarz. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 82 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Bocoton Patyczki kosmetyczne Bocoton Patyczki kosmetyczne
do uszu BIO & FAIRTRADE 200 szt.

Cena: 7,87 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Ziaja oliwkowy płyn micelarny Ziaja oliwkowy płyn micelarny
oczyszczanie twarzy demakijaż oczu 200 ml
63,00zł/l

Cena: 12,60 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Pullulan tonik anti-age Ziaja Pullulan tonik anti-age
do twarzy 200 ml
73,60zł/l

Cena: 14,72 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-30
Ziaja Jeju mgiełka do twarzy Ziaja Jeju mgiełka do twarzy
i ciała 200 ml
58,20zł/l

Cena: 11,64 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-01-31

inne produkty marki Ziaja

Czy znasz już markę Ziaja? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ziaja od 14 maja 2008.

Ziaja Tonik przed makijażem i Ziaja Tonik przed makijażem i
po makijażu 190 ml
61,84zł/l

Cena: 11,75 zł

PLN
1
2
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5