Ziaja mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, sucha

Ziaja nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, suchaZiaja mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, sucha
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

61,40 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887001812

5901887001812

Cena: 12,28 zł

Kup 12 szt. po 12.10 zł/szt
12.28 PLN 2028-12-31 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, sucha firmy Ziaja?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, sucha marki Ziaja:

Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid

Producent marki Ziaja opisuje mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, sucha tak:

nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Cechy:demakijaż, oczyszczanie, cera sucha, normalna
Marka:Ziaja
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Preparat nanieść na skórę przy użyciu płatków kosmetycznych. Delikatnie wykonać oczyszczanie twarzy i demakijaż oczu.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii twarz

Ziaja mleczko nagietkowe do demakijażu cera normalna, sucha w sklepie dodomku.pl należy do kategorii twarz. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 82 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Bocoton Patyczki kosmetyczne Bocoton Patyczki kosmetyczne
do uszu BIO & FAIRTRADE 200 szt.

Cena: 7,87 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Ziaja oliwkowy płyn micelarny Ziaja oliwkowy płyn micelarny
oczyszczanie twarzy demakijaż oczu 200 ml
63,00zł/l

Cena: 12,60 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Pullulan tonik anti-age Ziaja Pullulan tonik anti-age
do twarzy 200 ml
73,60zł/l

Cena: 14,72 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-30
Ziaja Jeju mgiełka do twarzy Ziaja Jeju mgiełka do twarzy
i ciała 200 ml
58,20zł/l

Cena: 11,64 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ulga płyn micelarny
demakijaż oczyszczanie 200 ml
63,00zł/l

Cena: 12,60 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-08-30

inne produkty marki Ziaja

Czy znasz już markę Ziaja? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ziaja od 14 maja 2008.

Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Ziaja GdanSkin rozświetlający Ziaja GdanSkin rozświetlający
balsam do ciała intensywnie nawilżający 300 ml
50,73zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5