Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, naturalna odżywka skóry

Ziaja oliwkowa pielęgnacja - Doskonale wygładza oraz skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oliwkowa receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. - Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Substancje aktywne olej z oliwek - odżywia naskórek i stymuluje procesy jego odnowy. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. 95 % składników pochodzenia naturalnego Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, naturalna odżywka skóryZiaja oliwkowy żel pod prysznic, naturalna odżywka skóry
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009900

5901887009900

Cena: 10,84 zł

10.84 PLN 2029-02-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu oliwkowy żel pod prysznic, naturalna odżywka skóry firmy Ziaja.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Ziaja:

Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Sodium Olivamphoacetate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 16035 (FD&C Red No. 40)

Producent marki Ziaja opisuje oliwkowy żel pod prysznic, naturalna odżywka skóry tak:

oliwkowa pielęgnacja - Doskonale wygładza oraz skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oliwkowa receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. - Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Substancje aktywne olej z oliwek - odżywia naskórek i stymuluje procesy jego odnowy. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. 95 % składników pochodzenia naturalnego Preparat testowany dermatologicznie
Marka:Ziaja
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość żelu, następnie spłukać. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Produkt oliwkowy żel pod prysznic, naturalna odżywka skóry firmy Ziaja znajduje się w kategorii kąpiel i pod prysznic, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kąpiel i pod prysznic:

Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Maziajki Żel do kąpieli Ziaja Maziajki Żel do kąpieli
guma balonowa 500 ml
21,58zł/l

Cena: 10,79 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-01-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z kaszmirem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja marshmallow żel pod prysznic Ziaja marshmallow żel pod prysznic
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
arganowy pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z jedwabiem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-01-31
Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2

inne produkty marki Ziaja

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Ziaja? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5