Ziaja Nawilżający balsam do ciała przeciw suchości skóry

Ziaja 99% składników pochodzenia naturalnego bioaktywność wyciśnięta z oliwki Opracowaliśmy wyjątkowy balsam do ciała złożony ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na oliwkowej aktywności fitosteroli, tokoferoli i lipidów oraz roślinnych sterolach z oleju canola i masła shea. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji. Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry. Balsam posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne składniki otrzymywane ze źródeł pochodzenia naturalnego. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia. Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia. DZIAŁANIE - Zapewnia skuteczne nawilżenie. - Odczuwalnie wygładza przesuszoną skórę. - Pozostawia skórę miękką w dotyku. - Łagodzi podrażnienia po depilacji i po opalaniu. - Idealny na suchą skórę łokci i kolan. - Pielęgnuje każdy rodzaj skóry, również wrażliwą i łuszczącą się.
Ziaja Nawilżający balsam do ciała  przeciw suchości skóryZiaja Nawilżający balsam do ciała  przeciw suchości skóry
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

74,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887053040

5901887053040

Cena: 14,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Nawilżający balsam do ciała przeciw suchości skóry firmy Ziaja.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ziaja Nawilżający balsam do ciała przeciw suchości skóry? Sprawdź listę składników:

Aqua (Water), Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetyl Alcohol, Canola Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Carbomer, Parfum (Fragrance), Terpineol, Citral, Limonene, Sodium Hydroxide.

Producent marki Ziaja opisuje Nawilżający balsam do ciała przeciw suchości skóry tak:

99% składników pochodzenia naturalnego bioaktywność wyciśnięta z oliwki Opracowaliśmy wyjątkowy balsam do ciała złożony ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na oliwkowej aktywności fitosteroli, tokoferoli i lipidów oraz roślinnych sterolach z oleju canola i masła shea. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji. Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry. Balsam posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne składniki otrzymywane ze źródeł pochodzenia naturalnego. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia. Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia. DZIAŁANIE - Zapewnia skuteczne nawilżenie. - Odczuwalnie wygładza przesuszoną skórę. - Pozostawia skórę miękką w dotyku. - Łagodzi podrażnienia po depilacji i po opalaniu. - Idealny na suchą skórę łokci i kolan. - Pielęgnuje każdy rodzaj skóry, również wrażliwą i łuszczącą się.

inne produkty w kategorii ciało

Produkt Nawilżający balsam do ciała przeciw suchości skóry firmy Ziaja znajduje się w kategorii ciało, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciało:

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
grejpfrut i papaja 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-28
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Ziaja

Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5