Ziaja Mikrodermabrazja zabieg domowy przeciw zmarszczkom

Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego zabieg domowy przeciw zmarszczkom Specjalistyczny zabieg domowy intensywnie pielęgnujący cerę dojrzałą 40+. Skutecznie wygładza i przywraca blask zmęczonej skórze. odmłodzenie skóry - mikro-kryształki tlenku glinu usuwa martwy naskórek • dokładnie oczyszcza pory • ułatwia wnikanie substancji aktywnych wiek skóry pod kontrolą I. odbudowa struktury skóry - mikro-kolagen (oligopeptydy) II. redukcja zmarszczek głębokich i mimicznych - kwas ursolowy III. redukcja zmarszczek powierzchniowych - aktywna baza przeciwzmarszczkowa suplementacja - witamina E, prowitamina B5
Ziaja Mikrodermabrazja  zabieg domowy przeciw zmarszczkomZiaja Mikrodermabrazja  zabieg domowy przeciw zmarszczkom
pojemność netto

pojemność netto

7 ml

pojemność

cena za litr

322,86 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887929055

5901887929055

Cena: 2,26 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.26 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Mikrodermabrazja zabieg domowy przeciw zmarszczkom firmy Ziaja.

Jak powstał produkt Mikrodermabrazja zabieg domowy przeciw zmarszczkom firmy Ziaja - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua (Water), Hexyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Alumina, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrolyzed Rice Protein, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Phospholipids, Ursolic Acid, Zea Mays (Corn) Kernel Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoalkane, Laureth-7, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum (Fragrance), Limonene, Sodium Hydroxide.

Producent marki Ziaja opisuje Mikrodermabrazja zabieg domowy przeciw zmarszczkom tak:

90% składników pochodzenia naturalnego zabieg domowy przeciw zmarszczkom Specjalistyczny zabieg domowy intensywnie pielęgnujący cerę dojrzałą 40+. Skutecznie wygładza i przywraca blask zmęczonej skórze. odmłodzenie skóry - mikro-kryształki tlenku glinu usuwa martwy naskórek • dokładnie oczyszcza pory • ułatwia wnikanie substancji aktywnych wiek skóry pod kontrolą I. odbudowa struktury skóry - mikro-kolagen (oligopeptydy) II. redukcja zmarszczek głębokich i mimicznych - kwas ursolowy III. redukcja zmarszczek powierzchniowych - aktywna baza przeciwzmarszczkowa suplementacja - witamina E, prowitamina B5

inne produkty w kategorii twarz

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ziaja Mikrodermabrazja zabieg domowy przeciw zmarszczkom do kategorii twarz.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28

inne produkty marki Ziaja

Czy znasz już markę Ziaja? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ziaja od 14 maja 2008.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5