Ziaja Mgiełka do ciała śliwka w czekoladzie

Ziaja
Produkt wegański
96% składników pochodzenia naturalnego

Na chłodne dni i zimowe wieczory polecamy otulającą mgiełkę do ciała pachnącą świątecznym aromatem pysznej śliwki w czekoladzie.

DZIAŁANIE: Słodko-owocowo orzeźwia skórę. Swoim zapachem uprzyjemnia świąteczną atmosferę.
Ziaja Mgiełka do ciała śliwka  w czekoladzieZiaja Mgiełka do ciała śliwka  w czekoladzie
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

131,30 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000969

5901887000969

Cena: 13,13 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.13 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mgiełka do ciała śliwka w czekoladzie marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Mgiełka do ciała śliwka w czekoladzie tak:

Produkt wegański
96% składników pochodzenia naturalnego

Na chłodne dni i zimowe wieczory polecamy otulającą mgiełkę do ciała pachnącą świątecznym aromatem pysznej śliwki w czekoladzie.

DZIAŁANIE: Słodko-owocowo orzeźwia skórę. Swoim zapachem uprzyjemnia świąteczną atmosferę.

inne produkty w kategorii ciało

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ziaja Mgiełka do ciała śliwka w czekoladzie do kategorii ciało.

Astron Olej żywokostowy z gojnikiem Astron Olej żywokostowy z gojnikiem
100 ml
199,90zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
Ziaja Glitter świetlisty balsam Ziaja Glitter świetlisty balsam
Data przydatności
2028-07-30
Bosphaera Glinka czerwona Bosphaera Glinka czerwona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Glinka zielona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-15
Bosphaera Hydrolat ze skórki Bosphaera Hydrolat ze skórki
cytryny 100 ml
222,10zł/l

Cena: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka biała Bosphaera Glinka biała
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-02
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja Baltic Home Spa Fit mango Ziaja Baltic Home Spa Fit mango
mgiełka do ciała i włosów 90 ml
107,56zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja Oliwka do masażu ujędrniająca Ziaja Oliwka do masażu ujędrniająca
500 ml
44,34zł/l

Cena: 22,17 zł

PLN
1
2
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5