Ziaja Maska nawilżająca z glinką zieloną

Ziaja
produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

skóra sucha, normalna

nawilża regeneruje wygładza

• intensywnie nawilża naskórek

glinka zielona nawilżająca - naturalny surowiec z grupy minerałów ilastych, źródło mikroelementów: głównie krzemu (około 35%), glinu (około 13%), żelaza (około 4,5%), magnezu (około 3%) oraz wapnia (około 19%).

• przyspiesza regenerację skóry

olej canola - bogaty w fitosterole, tokoferole oraz kwasy tłuszczowe. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek.

glicerydy kokosowe - źródło NNKT bogatych w kwasy omega 3 i omega 6. Zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka.

prowitamina B5 - aktywnie nawilża oraz skutecznie regeneruje podrażniony naskórek.

• skutecznie wygładza naskórek

ekstrakt z owoców drzewa Tara - bogaty w oligosacharydy, zapewnia długotrwałe nawilżanie skóry. Tworzy naturalny film wzmacniający barierę hydrolipidową, w efekcie doskonale wygładza naskórek.
 
 
Ziaja Maska nawilżająca z glinką  zielonąZiaja Maska nawilżająca z glinką  zieloną
pojemność netto

pojemność netto

7 ml

pojemność

cena za litr

350,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887918820

5901887918820

Cena: 2,45 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.45 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Maska nawilżająca z glinką zieloną marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Maska nawilżająca z glinką zieloną tak:

produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

skóra sucha, normalna

nawilża regeneruje wygładza

• intensywnie nawilża naskórek

glinka zielona nawilżająca - naturalny surowiec z grupy minerałów ilastych, źródło mikroelementów: głównie krzemu (około 35%), glinu (około 13%), żelaza (około 4,5%), magnezu (około 3%) oraz wapnia (około 19%).

• przyspiesza regenerację skóry

olej canola - bogaty w fitosterole, tokoferole oraz kwasy tłuszczowe. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek.

glicerydy kokosowe - źródło NNKT bogatych w kwasy omega 3 i omega 6. Zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka.

prowitamina B5 - aktywnie nawilża oraz skutecznie regeneruje podrażniony naskórek.

• skutecznie wygładza naskórek

ekstrakt z owoców drzewa Tara - bogaty w oligosacharydy, zapewnia długotrwałe nawilżanie skóry. Tworzy naturalny film wzmacniający barierę hydrolipidową, w efekcie doskonale wygładza naskórek.
 
 

inne produkty w kategorii twarz

Wyrób firmy Ziaja o nazwie Maska nawilżająca z glinką zieloną został przypisany do kategorii twarz. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28

inne produkty marki Ziaja

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Ziaja? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5