Ziaja Kremowy żel myjący do rąk Herbata z cynamonem

Ziaja
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

aromatyczna higiena dłoni

Aqua Formuła
• Zapewnia właściwą higienę dłoni.
• Delikatnie oczyszcza i odświeża skórę.
• Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty.
• Nadaje skórze ciepły, cynamonowo-herbaciany zapach.
 
 
 
 
 
Ziaja Kremowy żel myjący do rąk Herbata z cynamonemZiaja Kremowy żel myjący do rąk Herbata z cynamonem
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

pojemność

cena za litr

31,11 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887028581

5901887028581

Cena: 8,40 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.40 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kremowy żel myjący do rąk Herbata z cynamonem marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Kremowy żel myjący do rąk Herbata z cynamonem tak:

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

aromatyczna higiena dłoni

Aqua Formuła
• Zapewnia właściwą higienę dłoni.
• Delikatnie oczyszcza i odświeża skórę.
• Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty.
• Nadaje skórze ciepły, cynamonowo-herbaciany zapach.
 
 
 
 
 

inne produkty w kategorii dłonie i stopy

Wyrób firmy Ziaja o nazwie Kremowy żel myjący do rąk Herbata z cynamonem został przypisany do kategorii dłonie i stopy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
30,52zł/l

Cena: 8,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30
Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
134,38zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-01-31
Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Ziaja Krem do stóp zmiękczający z Ziaja Krem do stóp zmiękczający z
kompleksem AHA 60 ml
174,17zł/l

Cena: 10,45 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30

inne produkty marki Ziaja

Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5