Ziaja Krem do rąk z olejkiem arganowym i gliceryną

Ziaja 92% składników pochodzenia naturalnego natłuszcza łagodzi wzmacnia DZIAŁANIE KOSMETYCZNE • Natłuszcza skórę wrażliwą na zmiany temperatury, bardzo suchą, spierzchniętą i popękaną. • Pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną. • Pozostawia skórę gładką. • Przynosi ulgę wysuszonym dłoniom. • Zwiększa nawilżenie skóry o 39%*. *wynik potwierdzony badaniami in-vivo APLIKACJA KOSMETYCZNA • Subtelnie pachnie i jest wydajny w użyciu. • Skutecznie pielęgnuje już od pierwszej aplikacji.
Ziaja Krem do rąk z olejkiem  arganowym i glicerynąZiaja Krem do rąk z olejkiem  arganowym i gliceryną
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

87,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887028734

5901887028734

Cena: 8,74 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.74 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Krem do rąk z olejkiem arganowym i gliceryną marki Ziaja?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ziaja Krem do rąk z olejkiem arganowym i gliceryną? Sprawdź listę składników:

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Glycerin, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Hydrogenated Coco-Glycerides, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa Kernel Oil, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citric Acid.

Producent marki Ziaja opisuje Krem do rąk z olejkiem arganowym i gliceryną tak:

92% składników pochodzenia naturalnego natłuszcza łagodzi wzmacnia DZIAŁANIE KOSMETYCZNE • Natłuszcza skórę wrażliwą na zmiany temperatury, bardzo suchą, spierzchniętą i popękaną. • Pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną. • Pozostawia skórę gładką. • Przynosi ulgę wysuszonym dłoniom. • Zwiększa nawilżenie skóry o 39%*. *wynik potwierdzony badaniami in-vivo APLIKACJA KOSMETYCZNA • Subtelnie pachnie i jest wydajny w użyciu. • Skutecznie pielęgnuje już od pierwszej aplikacji.

inne produkty w kategorii dłonie i stopy

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ziaja Krem do rąk z olejkiem arganowym i gliceryną do kategorii dłonie i stopy.

Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Ziaja Antyperspirant BLOKER do stóp Ziaja Antyperspirant BLOKER do stóp
przeciwpotny neutralizujący 100 ml
156,10zł/l

Cena: 15,61 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
134,38zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-01-31
Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
30,52zł/l

Cena: 8,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30

inne produkty marki Ziaja

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ziaja, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5