Ziaja Cupuacu krystaliczny żel pod prysznic i do kąpieli

Ziaja 95% składników pochodzenia naturalnego oczyszczanie połączone z nawilżeniem masło cupuacu i masło karite • tworzą na powierzchni skóry welwetową ochronę • redukują szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie • zapewniają efekt miękkiej skóry oleje makadamia i z orzechów brazylijskich • działają odżywczo i renatłuszczająco na naskórek DZIAŁANIE • delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę • chroni przed wysuszeniem w trakcie mycia • pozostawia skórę miękką w dotyku • nadaje jej przyjemny aromatyczny zapach bogata konsystencja i wyjątkowe substancje aktywne cudowny zapach pobudzający zmysły
Ziaja Cupuacu krystaliczny żel  pod prysznic i do kąpieliZiaja Cupuacu krystaliczny żel  pod prysznic i do kąpieli
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

21,58 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887035732

5901887035732

Cena: 10,79 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.79 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Cupuacu krystaliczny żel pod prysznic i do kąpieli marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Cupuacu krystaliczny żel pod prysznic i do kąpieli tak:

95% składników pochodzenia naturalnego oczyszczanie połączone z nawilżeniem masło cupuacu i masło karite • tworzą na powierzchni skóry welwetową ochronę • redukują szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie • zapewniają efekt miękkiej skóry oleje makadamia i z orzechów brazylijskich • działają odżywczo i renatłuszczająco na naskórek DZIAŁANIE • delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę • chroni przed wysuszeniem w trakcie mycia • pozostawia skórę miękką w dotyku • nadaje jej przyjemny aromatyczny zapach bogata konsystencja i wyjątkowe substancje aktywne cudowny zapach pobudzający zmysły

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Ziaja Cupuacu krystaliczny żel pod prysznic i do kąpieli w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kąpiel i pod prysznic. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Maziajki Żel do kąpieli Ziaja Maziajki Żel do kąpieli
guma balonowa 500 ml
21,58zł/l

Cena: 10,79 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-01-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z kaszmirem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja marshmallow żel pod prysznic Ziaja marshmallow żel pod prysznic
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
arganowy pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z jedwabiem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-01-31

inne produkty marki Ziaja

Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5