Ziaja Krem aloes cera normalna sucha

Ziaja Nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z aloesu. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja Krem aloes cera normalna suchaZiaja Krem aloes cera normalna sucha
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

114,20 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000082

5901887000082

Cena: 11,42 zł

11.42 PLN 2028-10-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Krem aloes cera normalna sucha firmy Ziaja.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ziaja Krem aloes cera normalna sucha? Sprawdź listę składników:

Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Citric Acid

Producent marki Ziaja opisuje Krem aloes cera normalna sucha tak:

Nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z aloesu. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Cechy:cera normalna sucha
Marka:Ziaja
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Krem nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wklepać.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii twarz

Ziaja Krem aloes cera normalna sucha w sklepie dodomku.pl należy do kategorii twarz. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 82 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Bosphaera Pasta do mycia twarzy Bosphaera Pasta do mycia twarzy
oczyszczająco-peelingująca 100 g
387,00zł/kg

Cena: 38,70 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka czerwona Bosphaera Glinka czerwona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Glinka zielona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-15
Bosphaera Hydrolat ze skórki Bosphaera Hydrolat ze skórki
cytryny 100 ml
222,10zł/l

Cena: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka biała Bosphaera Glinka biała
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-02

inne produkty marki Ziaja

Czy znasz już markę Ziaja? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ziaja od 14 maja 2008.

Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Ziaja Krem naturalny oliwkowy Ziaja Krem naturalny oliwkowy
do Twarzy cera sucha, normalna 50 ml
153,20zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2028-02-28
Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Krem oliwkowy + UV
cera sucha i normalna 50 ml
145,40zł/l

Cena: 7,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Kozie mleko krem 1
nawilżający cera sucha skłonna do zmarszczek 50 ml
263,80zł/l

Cena: 13,19 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5