Ziaja Codzienna odżywka w płynie do włosów zniszczonych, kwiat bananowca

Ziaja
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja
wybierz Twój sposób dbania o włosy

3 pielęgnacja

włosy
- potrzebujące regeneracji

- po zabiegach fryzjerskich
- farbowane
- matowe
- szorstkie

Płynna odżywcza formuła. Odżywia, nawilża i zmiękcza włosy. Zapewnia naturalny, zdrowy wygląd. Nie obciąża włosów. Zapobiega ich przesuszeniu. Może być stosowana kilka razy w ciągu dnia.

 
 
Ziaja Codzienna odżywka w płynie  do włosów zniszczonych, kwiat bananowcaZiaja Codzienna odżywka w płynie  do włosów zniszczonych, kwiat bananowca
pojemność netto

pojemność netto

125 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

120,16 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004370

5901887004370

Cena: 15,02 zł

15.02 PLN 2028-07-31 NewCondition
Ziaja Codzienna odżywka w płynie Ziaja Codzienna odżywka w płynie
do włosów zniszczonych, kwiat bananowca 125 ml
118,96zł/l

Cena: 14,87 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-04-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Codzienna odżywka w płynie do włosów zniszczonych, kwiat bananowca firmy Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Codzienna odżywka w płynie do włosów zniszczonych, kwiat bananowca tak:

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja
wybierz Twój sposób dbania o włosy

3 pielęgnacja

włosy
- potrzebujące regeneracji

- po zabiegach fryzjerskich
- farbowane
- matowe
- szorstkie

Płynna odżywcza formuła. Odżywia, nawilża i zmiękcza włosy. Zapewnia naturalny, zdrowy wygląd. Nie obciąża włosów. Zapobiega ich przesuszeniu. Może być stosowana kilka razy w ciągu dnia.

 
 

inne produkty w kategorii włosy

Produkt Codzienna odżywka w płynie do włosów zniszczonych, kwiat bananowca firmy Ziaja znajduje się w kategorii włosy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu włosy:

Loton Care & Styling Loton 2 Płyn Loton Care & Styling Loton 2 Płyn
do układania włosów 125 ml
86,00zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-03-30
Loton Care & Styling Loton 4 Lakier Loton Care & Styling Loton 4 Lakier
do włosów 125 ml
86,00zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-03-30
Ziaja Kuracja kaszmirowa z olejkiem Ziaja Kuracja kaszmirowa z olejkiem
amarantusowym dwufazowa odżywka w sprayu 125 ml
119,04zł/l

Cena: 14,88 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja Baltic Home Spa Fit mango Ziaja Baltic Home Spa Fit mango
mgiełka do ciała i włosów 90 ml
107,56zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-03-30
Ziaja Olejek regenerujący do Ziaja Olejek regenerujący do
włosów puszących się 50 ml
417,00zł/l

Cena: 20,85 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-03-30
Ziaja Odżywka do włosów delikatnych Ziaja Odżywka do włosów delikatnych
intensywne odżywianie 200 ml
36,80zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-08-30
Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Ziaja

Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5