Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia

Ziaja

Produkt wegański

morela ume

Średnioziarnisty peeling o nasyconej i przyjemnej konsystencji.

działanie:
- Odczuwalnie wygładza szorstki naskórek.
- Zmiękcza i pielęgnuje skórę.
- Pozostawia skórę przyjemnie pachnącą.

Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzeniaZiaja Baltic Home Spa cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

81,97 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887053163

5901887053163

Cena: 24,59 zł

24.59 PLN 2028-07-31 NewCondition
Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny
peeling do ciała z efektem wygładzenia 300 ml
81,17zł/l

Cena: 24,35 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-04-30

Zainteresował Cię produkt Baltic Home Spa cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Baltic Home Spa cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia tak:

Produkt wegański

morela ume

Średnioziarnisty peeling o nasyconej i przyjemnej konsystencji.

działanie:
- Odczuwalnie wygładza szorstki naskórek.
- Zmiękcza i pielęgnuje skórę.
- Pozostawia skórę przyjemnie pachnącą.


inne produkty w kategorii ciało

Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciało. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
Ziaja GdanSkin rozświetlający Ziaja GdanSkin rozświetlający
balsam do ciała intensywnie nawilżający 300 ml
50,73zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Marshmallow karmelizowany Ziaja Marshmallow karmelizowany
peeling cukrowy 300 ml
89,00zł/l

Cena: 26,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Czekoladowy miszmasz
karmelizowany peeling cukrowy 300 ml
79,63zł/l

Cena: 23,89 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-12-31
Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Gdynia aquaport skóry
peeling do ciała 300 ml
101,60zł/l

Cena: 30,48 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-06-30
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28

inne produkty marki Ziaja

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ziaja, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5