Kubuś mus 100% z owoców banan jabłko

Kubuś
56Kubuś mus 100% z owoców banan jabłko
Kubuś mus 100% z owoców banan jabłkoKubuś mus 100% z owoców banan jabłko
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067400848

5901067400848

Cena: 3,14 zł

3.14 PLN 2027-07-30 NewCondition
Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika firmy Kubuś?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kubuś:

przeciery z: jabłek (94 %) i bananów (6 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia225 kJ / 53 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany11 g
w tym cukry10 g
błonnik1,5 g
białko<0,5 g
sól<0,01 g
Cukier pochodzi wyłącznie z owoców

Producent marki Kubuś opisuje Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika tak:

dobry skład!, bez dodatku cukru, porcja owoców, bez konserwantów, Polska Marka
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.
Marka:Kubuś
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Spożyj bezpośrednio po otwarciu.
Rodzaj opakowania:Woreczek
Adres producenta:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Adres zwrotny:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika firmy Kubuś. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    inne produkty w kategorii musy

    Produkt Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika firmy Kubuś znajduje się w kategorii musy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musy:

    Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
    banana 100 g
    29,90zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-28
    Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
    marchew mango jabłko 100 g
    22,10zł/kg

    Cena: 2,21 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-01-19
    P R Z E C E N A -10%
    Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
    gruszka śliwka jabłko 100 g
    19,50zł/kg

    Cena: 1,95 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-01-07
    Alce Nero mus morelowy BIO Alce Nero mus morelowy BIO
    270 g
    81,44zł/kg

    Cena: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-05-20
    Alce Nero Mus truskawkowy BIO Alce Nero Mus truskawkowy BIO
    270 g
    88,85zł/kg

    Cena: 23,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-02-18
    Jamar Mus jabłkowy Jamar Mus jabłkowy
    260 g
    16,58zł/kg

    Cena: 4,31 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2029-01-31
    OWOLOVO Wiśniowo Mus OWOLOVO Wiśniowo Mus
    jabłkowo-wiśniowy 200 g
    21,90zł/kg

    Cena: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-07-07
    OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy
    200 g
    21,90zł/kg

    Cena: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-08

    inne produkty marki Kubuś

    Czy znasz już markę Kubuś? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kubuś od 12 listopada 2007.

    Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
    - jabłko 300 ml
    12,90zł/l

    Cena: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-06-30
    Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
    i jabłko 300 ml
    13,30zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-04-30
    Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
    - jabłko 300 ml
    13,30zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-04-30
    Kubuś Sok 100% Kubuś Sok 100%
    jabłko, marchew, pomarańcza 850 ml
    7,36zł/l

    Cena: 6,26 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-04-30
    Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
    Woda z sokiem owocowym o smaku cytryny 500 ml
    6,90zł/l

    Cena: 3,45 zł

    PLN
    1
    18
    Data przydatności
    2027-03-30
    Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
    Woda z sokiem owocowym o smaku truskawki 500 ml
    6,90zł/l

    Cena: 3,45 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-03-30
    Kubuś Sok 100% jabłko marchew Kubuś Sok 100% jabłko marchew
    malina 850 ml
    7,36zł/l

    Cena: 6,26 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-04-30
    Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś 100% Sok jabłkowy
    300 ml
    11,67zł/l

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-04-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5