Winiary Danie Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami

Winiary
53Winiary Danie Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Winiary Danie Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankamiWiniary Danie Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami
masa netto

masa netto

53 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

109,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106429

7613036106429

Cena: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-02-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant firmy Winiary.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Winiary Danie Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami? Sprawdź listę składników:

suszone warzywa 61,6 % (ziemniak 58,0 %, smażona cebula, cebula), maltodekstryna, tłuszcz palmowy, grzanki 7,5 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), suszony boczek wędzony 3,8 %, sól, wędzony tłuszcz wieprzowy, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, cukier, białka mleka, liść pietruszki, olej słonecznikowy, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna431 kJ
Wartość energetyczna103 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany14,5 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik1,0 g
Białko2,1 g
Sól0,89 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant tak:

Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Cechy:danie w 5 minut, po prostu dobre!
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Rodzaj opakowania:Doniczka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant firmy Winiary. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

    Wyrób firmy Winiary o nazwie Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant został przypisany do kategorii w proszku - zupki, dania instant. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Knorr Domowe Smaki Barszcz Knorr Domowe Smaki Barszcz
    czerwony 53 g
    84,91zł/kg

    Cena: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2027-01-30
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    barszcz czerwony 14 g
    130,71zł/kg

    Cena: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-01-31
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    żurek z grzankami 17 g
    108,24zł/kg

    Cena: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
    grochowa z grzankami 21 g
    90,48zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Data przyd. 2027-02-28
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    pomidorowa z makaronem 19 g
    100,00zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-05-30
    Vifon zupa błyskawiczna w proszku Vifon zupa błyskawiczna w proszku
    kurczak złoty łagodna 70 g
    34,71zł/kg

    Cena: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2027-08-30
    Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
    w ziołach 61 g
    49,02zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Winiary

    Czy znasz już markę Winiary? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Winiary od 2 listopada 2007.

    Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
    Warzywny (6 kostek) 60 g
    61,83zł/kg

    Cena: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
    Data przyd. 2027-05-30
    Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
    i sałatek 210 g
    16,38zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
    60 g
    38,67zł/kg

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-03-30
    Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
    71 g
    39,30zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
    Data przyd. 2027-01-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5