Winiary Pomysł na Soczysty kurczak po meksykańsku

Winiary
Winiary Pomysł na Soczysty kurczak po meksykańskuWiniary Pomysł na Soczysty kurczak po meksykańsku
masa netto

masa netto

38 g

pojemność

cena za kilogram

119,47 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445290496256

8445290496256

Cena: 4,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.54 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Kompozycja do przygotowania dania: Soczysty kurczak po meksykańsku marki Winiary?

Jak powstał produkt Kompozycja do przygotowania dania: Soczysty kurczak po meksykańsku firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

suszone warzywa 41,9 % (pomidor, czerwona papryka, ziemniak, cebula 6,8 %, czosnek), skrobia kukurydziana, sól, cukier, przyprawy 8,3 % (nasiona kolendry, kmin rzymski, pieprz czarny, imbir, papryczka jalapeño, cynamon, papryka chili), zioła 3,1 % (oregano, liść pietruszki), wędzony tłuszcz wieprzowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna456 kJ
Wartość energetyczna109 kcal
Tłuszcz6,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany2,0 g
w tym cukry0,7 g
Błonnik0,3 g
Białko10,7 g
Sól0,67 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Winiary opisuje Kompozycja do przygotowania dania: Soczysty kurczak po meksykańsku tak:

woreczek do pieczenia, po prostu dobre!
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kompozycja do przygotowania dania: Soczysty kurczak po meksykańsku.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Lista zakupów 1 kg pałek kurczaka (ok. 8 sztuk) Sposób przyrządzenia: 60 min., 4 porcje 1. Podgrzej piekarnik do 200°C. Nie używaj funkcji grill. 2. Do woreczka z górnej części opakowania włóż pałki z kurczaka i dodaj przyprawy z dolnej części opakowania. Woreczek zamknij czerwoną zapinką, którą znajdziesz w woreczku. 3. Delikatnie obracając woreczek, równomiernie rozprowadź przyprawę na mięsie. 4. Woreczek ułóż w naczyniu żaroodpornym, nie przykrywaj. Włóż do rozgrzanego piekarnika i piecz na niższym poziomie przez 60 minut. Jeśli chcesz, aby skórka była bardziej chrupiąca, 10 minut przed końcem pieczenia folię należy rozciąć i rozchylić. 5. Po wyjęciu z piekarnika, odetnij końcówkę woreczka z zapinką. Uważaj na gorący woreczek i wydostające się z niego gorące powietrze. Dobrze smakuje podany z ryżem i surówką.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

Winiary Pomysł na Soczysty kurczak po meksykańsku w sklepie dodomku.pl należy do kategorii w proszku - zupki, dania instant. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 93 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Winiary sos w proszku Pomysł Winiary sos w proszku Pomysł
na... kurczaka z pieczarkami 38 g
111,05zł/kg

Cena: 4,22 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-30
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
barszcz czerwony 14 g
130,71zł/kg

Cena: 1,83 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-01-31
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
żurek z grzankami 17 g
108,24zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
grochowa z grzankami 21 g
90,48zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2027-02-28
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
pomidorowa z makaronem 19 g
100,00zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-05-30
Vifon zupa błyskawiczna w proszku Vifon zupa błyskawiczna w proszku
kurczak złoty łagodna 70 g
34,71zł/kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
45
Data przyd. 2027-08-30
Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
w ziołach 61 g
49,02zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-30

inne produkty marki Winiary

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Winiary, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
Data przyd. 2027-01-09
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5