Winiary Pomysł na... Soczystą pierś kurczaka z czosnkiem i ziołami Papirus

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kompozycja do przygotowania dania Soczysta pierś z kurczaka z czosnkiem i ziołami marki Winiary?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Winiary:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 472 kJ |
| Wartość energetyczna | 112 kcal |
| Tłuszcz | 2,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 0,2 g |
| Białko | 20,8 g |
| Sól | 0,92 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 4 porcje. | |
| Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
Producent marki Winiary opisuje Kompozycja do przygotowania dania Soczysta pierś z kurczaka z czosnkiem i ziołami tak:
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Winiary, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_rosol_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Warzywny_6_kostek/19215.htmlmąka grochowa* 65,6 %, mąka pszenna*, sól, odtłuszczone mleko w proszku*, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, aromaty (z pszenicą), suszone warzywa (czosnek* 1,1 %, chrzan*),(...)
Cena: 3,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_zupa_w_proszku_grochowa/19223.htmlbułka pszenna tarta (mąka pszenna*, drożdże*, sól), suszone warzywa 15,2 % (cebula* 8,4 %, czosnek* 4,8 %, czerwona papryka*), mąka pszenna*, sól, zioła 2,4 % (majeranek*, liś(...)
Cena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_Pomysl_na..._kotlety_mielone/19240.htmlsuszone warzywa 46,2 % (ziemniak, pomidor* 10,6 %, cebula* 9,4 %, czosnek*, czerwona papryka* 4,3 %, smażona cebula), skrobia ziemniaczana*, mąka pszenna*, sól, aromaty (z psz(...)
Cena: 4,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_Pomysl_na..._gulasz/19241.htmlmąka pszenna* 35,3 %, skrobia ziemniaczana*, aromaty (z pszenicą, soją), sól, cukier*, olej palmowy, suszone warzywa 4,7 % (cebula*, czosnek*), barwnik (karmel), przyprawy (pi(...)
Cena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_pieczeniowy_jasny/19242.htmlmąka pszenna*, skrobia kukurydziana*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, olej palmowy, zagęszczony sok z pieczarki* 6,5 %, ekstrakt drożdży*, pełne mleko w proszku*, suszona (...)
Cena: 3,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_pieczarkowy/19243.html






Koszyk z zakupami