Winiary Nasza specjalność Zupa ogonowa

Winiary
Winiary Nasza specjalność Zupa ogonowaWiniary Nasza specjalność Zupa ogonowa
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

90,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613031810093

7613031810093

Cena: 3,62 zł

3.62 PLN 2027-01-31 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kompozycja do przygotowania zupy: Sycąca ogonowa firmy Winiary?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Winiary Nasza specjalność Zupa ogonowa? Sprawdź listę składników:

mąka pszenna*, suszone warzywa 24,6 % (pomidor 20,2 %, czerwona papryka* 3,2 %, cebula*, czosnek*, chrzan*), mąka ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sól, cukier*, aromaty (z pszenicą), wędzony tłuszcz wieprzowy*, przyprawy*, barwnik (karmel*), kwas (kwas cytrynowy), zioła*, suszone mięso wołowe*, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna276 kJ
Wartość energetyczna66 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik0,8 g
Białko2,6 g
Sól0,66 g
* RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 2 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Kompozycja do przygotowania zupy: Sycąca ogonowa tak:

po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, *naturalne składniki
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kompozycja do przygotowania zupy: Sycąca ogonowa.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Lista zakupów - 100 g kiełbasy - 200 g czerwonej papryki 15 min., 2 porcje Sposób przyrządzenia: 1. Kiełbasę pokrój w półplastry, a paprykę w drobną kostkę. 2. W garnku, na niewielkiej ilości tłuszczu podsmaż kiełbasę i paprykę przez ok. 5 minut. Wlej 500 ml zimnej wody i dodaj zawartość saszetki. Dobrze wymieszaj i zagotuj. 3. Gotuj na średnim ogniu przez 5 minut od czasu do czasu mieszając.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

Wyrób firmy Winiary o nazwie Kompozycja do przygotowania zupy: Sycąca ogonowa został przypisany do kategorii w proszku - zupki, dania instant. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Cykoria Barszcz Biały Cykoria Barszcz Biały
Data przyd. 2028-01-31
Cykoria Żurek Piastowski Cykoria Żurek Piastowski
Data przyd. 2028-02-25
Cykoria Zupa Pieczarkowa Cykoria Zupa Pieczarkowa
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Zupa Grzybowa Cykoria Zupa Grzybowa
Data przyd. 2028-01-31
Kucharek Barszcz biały Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-03-30
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
barszcz czerwony 14 g
130,71zł/kg

Cena: 1,83 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-31
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
żurek z grzankami 17 g
108,24zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30

inne produkty marki Winiary

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Winiary, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5