Wawel Fresh & Fruity Galaretki z nadzieniem kwaśne

Wawel
55
okWawel Fresh & Fruity Galaretki z nadzieniem kwaśne
51Wawel Fresh & Fruity Galaretki z nadzieniem kwaśne
galaretka o smaku coli z nadzieniem cytrynowym galaretka grejpfrutowa z nadzieniem cytrynowym galaretka kiwi z nadzieniem malinowym galaretka cytrynowa z nadzieniem malinowym Odpowiedni dla wegan.
Wawel Fresh & Fruity Galaretki  z nadzieniem kwaśneWawel Fresh & Fruity Galaretki  z nadzieniem kwaśne
masa netto

masa netto

245 g

pojemność

cena za kilogram

51,18 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025848

5900102025848

Cena: 12,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.54 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Galaretki owocowe (cytrynowe, grejpfrutowe, kiwi) i o smaku coli z nadzieniem owocowym (12 %) marki Wawel?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Galaretki owocowe (cytrynowe, grejpfrutowe, kiwi) i o smaku coli z nadzieniem owocowym (12 %) marki Wawel:

cukier, syrop glukozowy, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyny, naturalne aromaty, syrop cukru skarmelizowanego, ekstrakt z kurkumy, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego 0,41 %, sok grejpfrutowy z zagęszczonego soku grejpfrutowego 0,29 %, sok kiwi z zagęszczonego soku kiwi 0,26 %, sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego 0,2 %, ekstrakt ze spiruliny, koncentrat czarnej marchwi
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:1332 kJ/313 kcal
tłuszcz:0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0 g
węglowodany:78 g
w tym cukry:61 g
białko:0 g
sól:0 g

Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Wawel opisuje Galaretki owocowe (cytrynowe, grejpfrutowe, kiwi) i o smaku coli z nadzieniem owocowym (12 %) tak:

galaretka o smaku coli z nadzieniem cytrynowym galaretka grejpfrutowa z nadzieniem cytrynowym galaretka kiwi z nadzieniem malinowym galaretka cytrynowa z nadzieniem malinowym Odpowiedni dla wegan.
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Galaretki owocowe (cytrynowe, grejpfrutowe, kiwi) i o smaku coli z nadzieniem owocowym (12 %).
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Galaretki owocowe (cytrynowe, grejpfrutowe, kiwi) i o smaku coli z nadzieniem owocowym (12 %) firmy Wawel. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Asia , 2024-08-08 18:47:28ok



inne produkty w kategorii cukierki

Wyrób firmy Wawel o nazwie Galaretki owocowe (cytrynowe, grejpfrutowe, kiwi) i o smaku coli z nadzieniem owocowym (12 %) został przypisany do kategorii cukierki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Mieszanka Krakowska
galaretki w czekoladzie 245 g
61,18zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-30
Wawel Fresh & Fruity Galaretki Wawel Fresh & Fruity Galaretki
z nadzieniem 245 g
56,20zł/kg

Cena: 13,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Wawel Trufle z Wawelu Cukierki Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
kakaowe o smaku rumowym w czekoladzie 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Michałki z Wawelu Cukierki Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
w czekoladzie klasyczne 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-30
Wawel Michałki z Wawelu Cukierki Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
białe 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-20
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przydatności
2027-07-30
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16

inne produkty marki Wawel

Czy znasz już markę Wawel? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Wawel od 7 maja 2008.

Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-25
Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
rumowe w czekoladzie 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
kokosowe 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
czekoladka nadziewana 38 g
97,89zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-05-30
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
Data przyd. 2027-06-30
Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
Data przyd. 2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5