Wawel Fistaszkowe karmelki nadziewane

Wawel
Wawel Fistaszkowe karmelki  nadziewaneWawel Fistaszkowe karmelki  nadziewane
masa netto

masa netto

105 g

pojemność

cena za kilogram

55,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025725

5900102025725

Cena: 5,83 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.83 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Karmelki nadziewane (30 %) z nadzieniem orzechowym firmy Wawel?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wawel:

cukier, syrop glukozowy, orzeszki arachidowe 12 %, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (z mleka), wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), emulgator: lecytyny, sól]
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
wartość energetyczna:1754 kJ/ 416 kcal
tłuszcz:9,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:2,8 g
węglowodany:78 g
w tym cukry:59 g
białko:4,4 g
sól:0,08 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Wawel opisuje Karmelki nadziewane (30 %) z nadzieniem orzechowym tak:

produkowane ręcznie!, według sprawdzonej receptury
Marka:Wawel
O marce:Spróbuj także: Wawel Kukułka Karmelki nadziewane
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Karmelki nadziewane (30 %) z nadzieniem orzechowym.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii cukierki

Produkt Karmelki nadziewane (30 %) z nadzieniem orzechowym firmy Wawel znajduje się w kategorii cukierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukierki:

Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przydatności
2027-07-30
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16
Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-04
Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-02-19
Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
33 g
68,79zł/kg

Cena: 2,27 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-12-14
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przyd. 2027-09-30

inne produkty marki Wawel

Firma Wawel prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 7 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 27 produktów marki Wawel.

Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-25
Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
rumowe w czekoladzie 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
kokosowe 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
czekoladka nadziewana 38 g
97,89zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-05-30
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
Data przyd. 2027-06-30
Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
Data przyd. 2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5