Wasa Pieczywo chrupkie lekkie pszenne

Wasa Wasa lekkie pszenne - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Wasa Pieczywo chrupkie lekkie  pszenneWasa Pieczywo chrupkie lekkie  pszenne
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

64,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400483117

7300400483117

Cena: 7,10 zł

7.10 PLN 2027-09-30 NewCondition
Wasa Pieczywo chrupkie lekkie Wasa Pieczywo chrupkie lekkie
pszenne 110 g
61,45zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-31

Oglądasz produkt o nazwie Pieczywo chrupkie z pszenicą firmy Wasa.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wasa:

mąka pszenna 45 %, pełnoziarnista mąka pszenna 25 %, mąka żytnia, mąka żytnia pełnoziarnista 9 %, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, sól, olej słonecznikowy
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1570 kJ/372 kcal
Tłuszcz2,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany69 g
- w tym cukry5,5 g
Błonnik11 g
Białko12 g
Sól1,2 g
*RWS = referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 20 kromek po 5,6 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Wasa opisuje Pieczywo chrupkie z pszenicą tak:

Wasa lekkie pszenne - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Cechy:bogate w błonnik, 34 % pełnoziarniste, niska zawartość tłuszczu, pszenne pieczywo o lekkiej strukturze
Marka:Wasa
O marce:Wasa w 100 % neutralna pod względem emisji CO₂! Jako Wasa wierzymy, że nawet drobne rzeczy, takie jak pieczywo chrupkie, mogą mieć duże znaczenie. Dlatego dokładamy ciągłych starań, aby redukować i kompensować naszą emisję CO₂ - z miłości do natury, dla nas i dla naszych dzieci. Teraz możesz cieszyć się smakiem w 100 % naturalnej pod względem emisji CO₂ marki Wasa.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieczywo chrupkie z pszenicą.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

Wasa Pieczywo chrupkie lekkie pszenne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pieczywo chrupkie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 42 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Wasa Pieczywo lekkie żytnie Wasa Pieczywo lekkie żytnie
Data przyd. 2027-09-30
Wasa Pieczywo lekkie 7 ziaren Wasa Pieczywo lekkie 7 ziaren
Data przyd. 2027-09-30
Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste Sport 275 g
37,09zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-31
P R Z E C E N A -10%
Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
mąki pełnoziarnistej Original 275 g
33,35zł/kg

Cena: 9,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-31
Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
36,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-04-30
Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
Data przyd. 2027-05-17
Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
i dynią 170 g
40,47zł/kg

Cena: 6,88 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-09

inne produkty marki Wasa

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Wasa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Wasa pieczywo chrupkie Wasa pieczywo chrupkie
z błonnikiem 230 g
33,43zł/kg

Cena: 7,69 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5