Wasa Pieczywo chrupkie lekkie pszenne

mąka pszenna (45 %), pełnoziarnista mąka pszenna (25 %), mąka żytnia, mąka żytnia pełnoziarnista (9 %), mleko w proszku odtłuszczone, cukier, sól, olej słonecznikowy
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_chrupkie_lekkie_pszenne/118209.html2026-11-30
Oglądasz produkt o nazwie Pieczywo chrupkie z pszenicą firmy Wasa.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wasa:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1570 kJ/372 kcal |
| Tłuszcz | 2,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 5,5 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 1,2 g |
| *RWS = referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera około 20 kromek po 5,6 g. |
| Mleko : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Wasa opisuje Pieczywo chrupkie z pszenicą tak:
inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie
Wasa Pieczywo chrupkie lekkie pszenne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pieczywo chrupkie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 41 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mąka żytnia (49 %), pełnoziarnista mąka pszenna (24 %), mąka pszenna, mąka żytnia pełnoziarnista (9 %), mleko w proszku odtłuszczone, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól,(...)
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_lekkie_zytnie/114769.htmlmąka pszenna (29 g*), pełnoziarnista mąka pszenna (28 g*), mąka kukurydziana (21 g*), pełnoziarnista mąka żytnia (18 g*), pełnoziarnista mąka jęczmienna (5 g*), cukier, pełnoz(...)
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_lekkie_7_ziaren/115486.html2027-04-30
pełnoziarnista mąka żytnia, otręby żytnie, sól, drożdże, Do wypieku 100 g produktu użyto 104 g pełnoziarnistej mąki żytniej
Cena: 10,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_w_100_pelnoziarniste_Sport/24144.htmlCena: 10,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_z_przewaga_maki_pelnoziarnistej_Original/24146.htmlCena: 8,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_w_100_pelnoziarniste_zytnie_delikatess/29081.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, 23% pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, 7% błonnik pszenny, 5% otręby owsiane, woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina,(...)
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_Lekkie_blonnikowe/33235.htmlkaszka kukurydziana, mąka żytnia, 23 % pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, woda, 4 % zmielone odtłuszczone pestki dyni, 2 % inulina, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, 0,9 %(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_lekkie_z_orkiszem_i_dynia/33236.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Wasa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
pełnoziarnista mąka żytnia (57 g*), otręby pszenne (27 g*), płatki owsiane (13 g*), nasiona sezamu (7,9 g*), kiełki pszenicy, sól, *w g na 100 g produktu
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_z_blonnikiem/49074.html2026-11-30
Cena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Sezam_pieczywo_chrupkie/102670.html






Koszyk z zakupami