Wasa Pieczywo lekkie żytnie

Oglądasz produkt o nazwie Pieczywo chrupkie z żytem firmy Wasa.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wasa:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1523 kJ/361 kcal |
| Tłuszcz | 2,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 67 g |
| w tym cukry | 6,0 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 1,0 g |
| *RWS = referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera około 20 kromek po 5,6 g. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Wasa opisuje Pieczywo chrupkie z żytem tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Pieczywo chrupkie z żytem marki Wasa? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie
Produkt Pieczywo chrupkie z żytem firmy Wasa znajduje się w kategorii pieczywo chrupkie, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pieczywo chrupkie:
mąka pszenna (29 g*), pełnoziarnista mąka pszenna (28 g*), mąka kukurydziana (21 g*), pełnoziarnista mąka żytnia (18 g*), pełnoziarnista mąka jęczmienna (5 g*), cukier, pełnoz(...)
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_lekkie_7_ziaren/115486.html2027-04-30
mąka pszenna (45 %), pełnoziarnista mąka pszenna (25 %), mąka żytnia, mąka żytnia pełnoziarnista (9 %), mleko w proszku odtłuszczone, cukier, sól, olej słonecznikowy
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_chrupkie_lekkie_pszenne/118209.html2026-11-30
pełnoziarnista mąka żytnia, otręby żytnie, sól, drożdże, Do wypieku 100 g produktu użyto 104 g pełnoziarnistej mąki żytniej
Cena: 10,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_w_100_pelnoziarniste_Sport/24144.htmlCena: 10,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_z_przewaga_maki_pelnoziarnistej_Original/24146.htmlCena: 8,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_w_100_pelnoziarniste_zytnie_delikatess/29081.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, 23% pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, 7% błonnik pszenny, 5% otręby owsiane, woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina,(...)
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_Lekkie_blonnikowe/33235.htmlPoznaj produkty marki Wasa - w aktualnej ofercie mamy 8 produktów Wasa.
pełnoziarnista mąka żytnia (57 g*), otręby pszenne (27 g*), płatki owsiane (13 g*), nasiona sezamu (7,9 g*), kiełki pszenicy, sól, *w g na 100 g produktu
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_z_blonnikiem/49074.html2026-11-30
Cena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Sezam_pieczywo_chrupkie/102670.html






Koszyk z zakupami