Warmia Edamski ser żółty plastry

Czy warto kupić produkt Ser Edamski - podpuszczkowy dojrzewający, tłusty, plastry marki Warmia?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ser Edamski - podpuszczkowy dojrzewający, tłusty, plastry marki Warmia:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1428 kJ/344 kcal |
| tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| węglowodany | 1,4 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| białko | 26 g |
| sól | 1,5 g |
| składniki mineralne na 100 g (%RWS*) | |
| wapń | 750 mg (94%) |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Warmia opisuje Ser Edamski - podpuszczkowy dojrzewający, tłusty, plastry tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Ser Edamski - podpuszczkowy dojrzewający, tłusty, plastry marki Warmia? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii sery żółte
Produkt Ser Edamski - podpuszczkowy dojrzewający, tłusty, plastry firmy Warmia znajduje się w kategorii sery żółte, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery żółte:
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Krolewski_z_Kolna_ser_zolty_pakowany_hermetycznie/28124.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_gouda_ser_zolty_plastry/29417.htmlmleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwniki: karoteny, annato norbiksyna
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Zloty_Mazur_ser_zolty_plastry/30070.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Salami_ser_zolty_plastry/30072.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Edamski_ser_zolty_plastry/30291.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Gouda_Wedzona_ser_zolty_plastry/30292.htmlmleko (wyprodukowane bez stosowania GMO), sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Tylzycki_ser_zolty_plastry/32041.html






Koszyk z zakupami