Vobro Cherry Roses wiśnie w likierze

Oglądasz produkt o nazwie Czekoladki nadziewane wiśnią w alkoholu firmy Vobro.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Vobro:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| energia | 1813 kJ / 433 kcal |
| tłuszcz w tym: | 20,5 g |
| - kwasy nasycone | 12,8 g |
| węglowodany w tym: | 59,1 g |
| - cukry | 57,3 g |
| błonnik | 1,8 g |
| białko | 3,9 g |
| sól | 0,01 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Vobro opisuje Czekoladki nadziewane wiśnią w alkoholu tak:
inne produkty w kategorii bombonierki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Vobro Cherry Roses wiśnie w likierze do kategorii bombonierki.
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w prosz(...)
Cena: 23,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_bomboniera/18174.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2429570_842.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Cena: 25,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Solidarnosc_Wisnie_w_Likierze._czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_Biale/38513.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 24,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Solidarnosc_Sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/45197.html






Koszyk z zakupami