Mieszko Trufle Francuskie orzechowe

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Trufle o smaku orzechowym firmy Mieszko?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Trufle o smaku orzechowym marki Mieszko:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 2515 kJ / 589 kcal |
| tłuszcz w tym | 46 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 35 g |
| węglowodany w tym | 41 g |
| - cukry | 34 g |
| białko | 5 g |
| sól | 0,13 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Mieszko opisuje Trufle o smaku orzechowym tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Trufle o smaku orzechowym firmy Mieszko? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii bombonierki
Produkt Trufle o smaku orzechowym firmy Mieszko znajduje się w kategorii bombonierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bombonierki:
tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (7,7 %), serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku (1,8 %), koniak (1 %), emulgator: le(...)
Cena: 15 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_bombonierka_trufle_francuskie_o_smaku_koniaku/90506.html2027-07-30
suszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 40,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Solidarnosc_sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/31123_2419374_4085.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Cena: 10,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Czekoladki_Marcepanowe/32463.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Cena: 25,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Solidarnosc_Wisnie_w_Likierze._czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_Biale/38513.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Mieszko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
cukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_trufle/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Michaszki_orzechowe/23062.htmlCena: 1,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Eucaliptus_cukierki_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Landrynki_Fruity/38940.htmlCena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Mietowe_Minty/38942.htmlCena: 2,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Lodowe_Icy_Icy/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Zozole_Rainbow_zelki_z_kwasna_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Zozole_Sticks_zelki_owocowe_z_pasta_cukrowa/39437.html






Koszyk z zakupami