Ziaja tonik witaminy odświeżanie nawilżanie do cery dojrzałej

Ziaja każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
Ziaja tonik witaminy odświeżanie  nawilżanie do cery dojrzałejZiaja tonik witaminy odświeżanie  nawilżanie do cery dojrzałej
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

49,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003984

5901887003984

Cena: 9,84 zł

9.84 PLN 2028-12-31 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie tonik witaminy odświeżanie nawilżanie do cery dojrzałej firmy Ziaja.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ziaja tonik witaminy odświeżanie nawilżanie do cery dojrzałej? Sprawdź listę składników:

Aqua (Water), Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Terpineol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalyl Acetate, Citric Acid.

Producent marki Ziaja opisuje tonik witaminy odświeżanie nawilżanie do cery dojrzałej tak:

każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU

inne produkty w kategorii twarz

Produkt tonik witaminy odświeżanie nawilżanie do cery dojrzałej firmy Ziaja znajduje się w kategorii twarz, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu twarz:

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Bocoton Patyczki kosmetyczne Bocoton Patyczki kosmetyczne
do uszu BIO & FAIRTRADE 200 szt.

Cena: 7,87 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Ziaja oliwkowy płyn micelarny Ziaja oliwkowy płyn micelarny
oczyszczanie twarzy demakijaż oczu 200 ml
63,00zł/l

Cena: 12,60 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Pullulan tonik anti-age Ziaja Pullulan tonik anti-age
do twarzy 200 ml
73,60zł/l

Cena: 14,72 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-30
Ziaja Jeju mgiełka do twarzy Ziaja Jeju mgiełka do twarzy
i ciała 200 ml
58,20zł/l

Cena: 11,64 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ulga płyn micelarny
demakijaż oczyszczanie 200 ml
63,00zł/l

Cena: 12,60 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-08-30

inne produkty marki Ziaja

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Ziaja? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5