Venus Pianka do golenia z witaminą B5 konwalia & bawełna

Venus Pianka do golenia z witaminą B5 konwalia & bawełnaVenus Pianka do golenia z witaminą B5 konwalia & bawełna
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

59,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901501004724

5901501004724

Cena: 11,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.99 PLN NewCondition

INCI:  Aqua, Triethanolamine, Palmitic Acid, Butane, Propane, Stearic Acid, Laureth-23, PEG-75 Lanolin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Isobutane, Propylene Glycol, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Allantoin, Panthenol, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional.


Donegal pęseta skośna Donegal pęseta skośna
1 szt.

Cena: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver maszynki do golenia Polsilver maszynki do golenia
Lider Krem do golenia Lider Krem do golenia
Data przydatności
2028-05-30
Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

Cena: 4,48 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Yego żel do golenia
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Yego balsam po goleniu
kojąco-nawadniający górski pieprz 80 ml
120,13zł/l

Cena: 9,61 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2028-03-30
Donegal pędzel do golenia czerwony Donegal pędzel do golenia czerwony
długość 10 cm 1 szt.

Cena: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Blue3 Plus Comfort Gillette Blue3 Plus Comfort
jednorazowa maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt.

Cena: 15,84 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5