Venud Golden Sun Mleczko po opalaniu

Venus
Venud Golden Sun  Mleczko po  opalaniuVenud Golden Sun  Mleczko po  opalaniu
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

95,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901501088519

5901501088519

Cena: 19,19 zł

19.19 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Venud Golden Sun Mleczko po opalaniu marki Venus?

inne produkty w kategorii ciało

Venud Golden Sun Mleczko po opalaniu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciało. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
grejpfrut i papaja 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-28
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Venus

Czy znasz już markę Venus? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Venus od 18 sierpnia 2021.

Venus Golden Sun Mgiełka po Venus Golden Sun Mgiełka po
opalaniu chłodząco-kojąca 150 ml
137,07zł/l

Cena: 20,56 zł

PLN
1
3
Venus Golden Sun Mgiełka do Venus Golden Sun Mgiełka do
opalania SPF25 150 ml
195,33zł/l

Cena: 29,30 zł

PLN
1
7
Venus Golden Sun Aloesowy żel Venus Golden Sun Aloesowy żel
po opalaniu 150 ml
83,60zł/l

Cena: 12,54 zł

PLN
1
4
Venus Golden Sun Bursztynowy Venus Golden Sun Bursztynowy
scrub do ciała przed opalaniem 150 ml
109,67zł/l

Cena: 16,45 zł

PLN
1
5
Venus Golden Sun Emulsja do Venus Golden Sun Emulsja do
opalania SPF30 150 ml
178,33zł/l

Cena: 26,75 zł

PLN
1
4
Venus Golden Sun Emulsja do Venus Golden Sun Emulsja do
opalania SPF50 150 ml
260,80zł/l

Cena: 39,12 zł

PLN
1
4
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5