Velvet Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk rożne wzory

Velvet

Velvet Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk

Marka

Velvet

Marka standaryzowana

Marka - Velvet

Podmarka

Podmarka - Art

Velvet Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk rożne wzoryVelvet Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk rożne wzory
masa netto

masa netto

120 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,07 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478005014

5901478005014

Cena: 8,76 zł

8.76 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk rożne wzory firmy Velvet.

Producent marki Velvet opisuje Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk rożne wzory tak:

Velvet Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk

Marka

Velvet

Marka standaryzowana

Marka - Velvet

Podmarka

Podmarka - Art


inne produkty w kategorii chusteczki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Velvet Art Chusteczki uniwersalne 3 warstwy 120 sztuk rożne wzory do kategorii chusteczki.

Regina Delicatis Chusteczki Regina Delicatis Chusteczki
kosmetyczne 4 warstwy 96 szt.

Cena: 10,44 zł

PLN
1
13
Naty Nawilżające chusteczki Naty Nawilżające chusteczki
dla dzieci - bezzapachowe 56 szt.

Cena: 15,54 zł

PLN
1
1
Velvet Balsam chusteczki 6x9szt Velvet Balsam chusteczki 6x9szt
Velvet Balsam chusteczki Velvet Balsam chusteczki
Foxy Mega Poręczne chusteczki Foxy Mega Poręczne chusteczki
higieniczne 3 warstwowe 10 paczek po 9 sztuk 10 szt.

Cena: 9,80 zł

PLN
1
23
Bocoton Chusteczki do higieny Bocoton Chusteczki do higieny
intymnej BIO 20 szt.

Cena: 8,69 zł

PLN
1
3
Velvet Original Chusteczki Velvet Original Chusteczki
higieniczne 10 szt.

Cena: 7,35 zł

PLN
1
48
Hipp Chusteczki nawilżane do twarzy Hipp Chusteczki nawilżane do twarzy
i rączek od urodzenia 20 szt.

Cena: 6,59 zł

PLN
1
21

inne produkty marki Velvet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Velvet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Velvet papier toaletowy biały 4 Velvet papier toaletowy biały 4
rolki 4 szt.
1,87zł/szt.

Cena: 7,48 zł

PLN
1
4
Velvet nawilżany papier toaletowy Velvet nawilżany papier toaletowy
rumianek i aloes 48 szt.

Cena: 6,69 zł

PLN
1
14
Velvet Czysta Biel Najdłuższy Velvet Czysta Biel Najdłuższy
ręcznik papierowy 2-warstwowy miękki jak 2 szt.
3,90zł/szt.

Cena: 7,79 zł

PLN
1
2
Velvet Delikatnie Biały papier Velvet Delikatnie Biały papier
toaletowy 8 rol.
1,69zł/ rol.

Cena: 13,50 zł

PLN
1
15
Velvet Naturalnie pielęgnujący Velvet Naturalnie pielęgnujący
papier toaletowy rumiankowy 8 rol.
1,69zł/ rol.

Cena: 13,50 zł

PLN
1
1
Velvet Junior Nawilżany papier Velvet Junior Nawilżany papier
toaletowy 42 listki 200 g
32,60zł/kg

Cena: 6,52 zł

PLN
1
64
Velvet Nawilżany papier toaletowy Velvet Nawilżany papier toaletowy
Pure 42 szt.

Cena: 6,52 zł

PLN
1
16
Velvet Turbo Ręcznik papierowy Velvet Turbo Ręcznik papierowy
1 szt.
17,00zł/szt.

Cena: 17 zł

PLN
1
43
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5