Velvet Original Chusteczki higieniczne

Velvet
53Velvet Original Chusteczki higieniczne
Chusteczki higieniczne, 10 x 10 szt, 4 warstwy; 100 % celuloza
Velvet Original Chusteczki  higieniczneVelvet Original Chusteczki  higieniczne
masa netto

masa netto

10 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,74 zł / szt.

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478005250

5901478005250

Cena: 7,35 zł

Kup 24 szt. po 7.24 zł/szt
7.35 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Original Chusteczki higieniczne marki Velvet?

Producent marki Velvet opisuje Original Chusteczki higieniczne tak:

Chusteczki higieniczne, 10 x 10 szt, 4 warstwy; 100 % celuloza
Marka:Velvet
O marce:Velvet Miękki jak aksamit
Pozostałe informacje:Znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.
Przechowywanie:Data produkcji: na opakowaniu; Termin ważności: nieograniczony.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Velvet CARE sp. z o.o., Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze, Poland
Adres zwrotny:Velvet CARE sp. z o.o., Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze, Poland

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Original Chusteczki higieniczne firmy Velvet? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii chusteczki

    Velvet Original Chusteczki higieniczne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii chusteczki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 19 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Foxy Mega Poręczne chusteczki Foxy Mega Poręczne chusteczki
    higieniczne 3 warstwowe 10 paczek po 9 sztuk 10 szt.

    Cena: 9,80 zł

    PLN
    1
    23
    Regina Delicatis Chusteczki Regina Delicatis Chusteczki
    kosmetyczne 4 warstwy 96 szt.

    Cena: 10,44 zł

    PLN
    1
    13
    Naty Nawilżające chusteczki Naty Nawilżające chusteczki
    dla dzieci - bezzapachowe 56 szt.

    Cena: 15,54 zł

    PLN
    1
    1
    Velvet Balsam chusteczki 6x9szt Velvet Balsam chusteczki 6x9szt
    Velvet Balsam chusteczki Velvet Balsam chusteczki
    Bocoton Chusteczki do higieny Bocoton Chusteczki do higieny
    intymnej BIO 20 szt.

    Cena: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Hipp Chusteczki nawilżane do twarzy Hipp Chusteczki nawilżane do twarzy
    i rączek od urodzenia 20 szt.

    Cena: 6,59 zł

    PLN
    1
    21
    Regina Nawilżany papier toaletowy Regina Nawilżany papier toaletowy
    z pantenolem 42 szt.

    Cena: 6,50 zł

    PLN
    1
    9

    inne produkty marki Velvet

    Poznaj produkty marki Velvet - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Velvet.

    Velvet papier toaletowy biały 4 Velvet papier toaletowy biały 4
    rolki 4 szt.
    1,87zł/szt.

    Cena: 7,48 zł

    PLN
    1
    4
    Velvet nawilżany papier toaletowy Velvet nawilżany papier toaletowy
    rumianek i aloes 48 szt.

    Cena: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet Czysta Biel Najdłuższy Velvet Czysta Biel Najdłuższy
    ręcznik papierowy 2-warstwowy miękki jak 2 szt.
    3,90zł/szt.

    Cena: 7,79 zł

    PLN
    1
    2
    Velvet Delikatnie Biały papier Velvet Delikatnie Biały papier
    toaletowy 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Velvet Naturalnie pielęgnujący Velvet Naturalnie pielęgnujący
    papier toaletowy rumiankowy 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    1
    Velvet Junior Nawilżany papier Velvet Junior Nawilżany papier
    toaletowy 42 listki 200 g
    32,60zł/kg

    Cena: 6,52 zł

    PLN
    1
    64
    Velvet Nawilżany papier toaletowy Velvet Nawilżany papier toaletowy
    Pure 42 szt.

    Cena: 6,52 zł

    PLN
    1
    16
    Velvet Turbo Ręcznik papierowy Velvet Turbo Ręcznik papierowy
    1 szt.
    17,00zł/szt.

    Cena: 17 zł

    PLN
    1
    43
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5