Urbanek pieczarki marynowane

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Pieczarki marynowane. Produkt pasteryzowany firmy Urbanek.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Urbanek pieczarki marynowane? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 149 kJ / 35 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 3,8 g |
| - w tym cukry | 2,1 g |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0,91 g |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Zawiera |
Producent marki Urbanek opisuje Pieczarki marynowane. Produkt pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone
Produkt Pieczarki marynowane. Produkt pasteryzowany firmy Urbanek znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:
Karczochy, olej słonecznikowy, ocet winny, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. Produkt bezglutenowy.
Cena: 18,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Iposea_Karczochy_w_oleju_slonecznikowym/89903.htmlPieczarki (50%), woda, marchew (5%), cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, przyprawy (zawierające gorczycę), przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu.
Cena: 7,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Green_Garden_Pieczarki_marynowane/120834.html2028-02-09
Cena: 5,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Groszek_konserwowy_Tradycyjny/18532.htmlCena: 10,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Mloda_Marchewka_Extra_Drobna/18550.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Cena: 5,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_buraczki_wiorki/18551.htmlwoda, czerwona fasola 36%, koncentrat pomidorowy 7%, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek, przyprawy 0,3%, mieszanka zió(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_fasolka_konserwowa_czerwona_w_sosie_ceyenne/20290.htmlburaki ćwikłowe (68 %), cebula, olej rzepakowy, cukier, woda, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana kukurydziana - substancja zagęszczająca, pieprz czarny mielony
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Provitus_Buraczki_zasmazane_babcine/20293.html






Koszyk z zakupami