Tymbark Przekąska na 2 śniadanie ryż, owoce tropikalne

Tymbark Idealny na 2 śniadanie Źródło błonnika i witaminy C.
Tymbark Przekąska na 2 śniadanie  ryż, owoce tropikalneTymbark Przekąska na 2 śniadanie  ryż, owoce tropikalne
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

29,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900334003416

5900334003416

Cena: 2,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mus wieloowocowy z dodatkiem ryżu i witaminy C. Przecierowy, pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry marki Tymbark?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Tymbark Przekąska na 2 śniadanie ryż, owoce tropikalne? Sprawdź listę składników:

przeciery z: jabłek (48 %) i bananów (25 %), soki z zagęszczonych soków z: ananasów (9 %) i pomarańczy (7 %), płatki ryżowe (4 %), grys ryżowy (2 %), przeciery z zagęszczonych przecierów z: mango (1,8 %) i brzoskwiń, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (0,9 %), przeciery z: gujawy, opuncji figowej i papai, soki z zagęszczonych soków z: marakui, limetki, liczi i kiwi, witamina C
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
energia312 kJ / 74 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany16 g
w tym cukry11 g
błonnik1,2 g
białko0,9 g
sól<0,01 g
witamina C12 mg / 15 %*
* % referencyjnej wartości spożycia

Producent marki Tymbark opisuje Mus wieloowocowy z dodatkiem ryżu i witaminy C. Przecierowy, pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry tak:

Idealny na 2 śniadanie Źródło błonnika i witaminy C.
Cechy:jabłko, mango, banan, ananas, pomarańcza, ryż, bez konserwantów, dodatku cukru, źródło witaminy C, naturalne źródło błonnika
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Nie zostawiaj bez opieki małego dziecka z zakrętką - może ją połknąć.
Marka:Tymbark
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mus wieloowocowy z dodatkiem ryżu i witaminy C. Przecierowy, pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Przechowywanie:Po otwarciu opakowanie powinno być zamknięte i przechowywane w lodówce nie dłużej niż 24 godziny pod warunkiem, że produkt nie był spożywany bezpośrednio z opakowania.
Rodzaj opakowania:Opakowanie
Adres producenta:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Adres zwrotny:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

inne produkty w kategorii musy

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Tymbark Przekąska na 2 śniadanie ryż, owoce tropikalne do kategorii musy.

Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
marchew mango jabłko 100 g
22,10zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-19
P R Z E C E N A -10%
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
gruszka śliwka jabłko 100 g
19,50zł/kg

Cena: 1,95 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-01-07
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-02-24
Alce Nero mus morelowy BIO Alce Nero mus morelowy BIO
270 g
81,44zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-20
Alce Nero Mus truskawkowy BIO Alce Nero Mus truskawkowy BIO
270 g
88,85zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-18

inne produkty marki Tymbark

Firma Tymbark prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 34 produktów marki Tymbark.

Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
granat z jabłkiem. grejpfrutem i winogronami 1 litr

Cena: 5,61 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-05-30
Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
kaktus z limonką i jabłkiem 1 litr

Cena: 5,61 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-30
Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
limonka z cytryną i miętą 1 litr

Cena: 5,76 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-06-30
Tymbark napój Tymbark napój
jabłkowo-brzoskwiniowy 250 ml
11,96zł/l

Cena: 2,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-07-30
Tymbark napój jabłkowo-miętowy Tymbark napój jabłkowo-miętowy
Data przyd. 2027-07-30
Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
żurawina z czarną jagodą i jabłkiem 1 litr

Cena: 5,70 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-07-30
Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
zielony banan i pomarańcza 1 litr

Cena: 5,71 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-05-30
Tymbark sok 100% w kartoniku Tymbark sok 100% w kartoniku
ze słomką jabłkowo - brzoskwiniowy 200 ml
11,85zł/l

Cena: 2,37 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5