Tymbark Po Prostu Kompotowy napój wieloowocowy, niegazowany

Tymbark
51Tymbark Po Prostu Kompotowy napój wieloowocowy, niegazowany
Tymbark Po Prostu Kompotowy napój wieloowocowy, niegazowanyTymbark Po Prostu Kompotowy napój wieloowocowy, niegazowany
pojemność netto

pojemność netto

1.25 litra

pojemność

cena za litr

4,27 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900334010766

5900334010766

Cena: 5,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.34 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Napój wieloowocowy. Niegazowany, pasteryzowany marki Tymbark?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Tymbark Po Prostu Kompotowy napój wieloowocowy, niegazowany? Sprawdź listę składników:

woda, soki z zagęszczonych soków z: jabłek (34,5 %), truskawek (1 %) i aronii (1 %), cukier trzcinowy, sok cytrynowy z zagęszczonego soku (0,5 %), naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalny aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
energia82 kJ / 19 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy nasycone0 g
węglowodany4,7 g
w tym cukry4,7 g
białko0 g
sól0 g

Producent marki Tymbark opisuje Napój wieloowocowy. Niegazowany, pasteryzowany tak:

naturalne składniki, wysoka zawartość soków: 37 %, bez konserwantów, sok 37 %, woda 62 % + cukier trzcinowy
Marka:Tymbark
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napój wieloowocowy. Niegazowany, pasteryzowany.
Przechowywanie:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. Ewentualna zmiana barwy oraz powstanie osadu świadczą o obecności naturalnych składników i nie stanowią wady produktu.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:MWS Sp. z o.o., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Adres zwrotny:MWS Sp. z o.o., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Napój wieloowocowy. Niegazowany, pasteryzowany firmy Tymbark. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii napoje owocowe i nektary

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Tymbark Po Prostu Kompotowy napój wieloowocowy, niegazowany do kategorii napoje owocowe i nektary.

    Tymbark Napój wieloowocowy Tymbark Napój wieloowocowy
    po prostu kompotowy, smak śliwkowy, niegazowany 1.25 litra
    4,31zł/l

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-28
    Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
    granat z jabłkiem. grejpfrutem i winogronami 1 litr

    Cena: 5,61 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-05-30
    Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
    kaktus z limonką i jabłkiem 1 litr

    Cena: 5,61 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
    limonka z cytryną i miętą 1 litr

    Cena: 5,76 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-06-30
    Tymbark napój Tymbark napój
    jabłkowo-brzoskwiniowy 250 ml
    11,96zł/l

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark napój jabłkowo-miętowy Tymbark napój jabłkowo-miętowy
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
    żurawina z czarną jagodą i jabłkiem 1 litr

    Cena: 5,70 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark Owoce Świata napój Tymbark Owoce Świata napój
    zielony banan i pomarańcza 1 litr

    Cena: 5,71 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Tymbark

    Firma Tymbark prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 34 produktów marki Tymbark.

    Tymbark sok 100% w kartoniku Tymbark sok 100% w kartoniku
    ze słomką jabłkowo - brzoskwiniowy 200 ml
    11,85zł/l

    Cena: 2,37 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark sok 100% multiwitamina, Tymbark sok 100% multiwitamina,
    kartonik ze słomką 200 ml
    11,95zł/l

    Cena: 2,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark sok 100%, kartonik Tymbark sok 100%, kartonik
    ze słomką jabłkowy 200 ml
    11,75zł/l

    Cena: 2,35 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark sok 100% pomidor Tymbark sok 100% pomidor
    1 litr

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-05-30
    Tymbark sok 100% Multiwitamina Tymbark sok 100% Multiwitamina
    Data przyd. 2027-06-30
    Tymbark sok 100% jabłkowy Tymbark sok 100% jabłkowy
    1 litr

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-05-30
    Tymbark napój Tymbark napój
    pomarańczowo-brzoskwiniowy 250 ml
    11,96zł/l

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    29
    Data przyd. 2027-03-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5