Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik

Tradycyjne jadło
35
Jakiś taki kwaskawy w smaku. Mi niestety nie przypadł do gustu.Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik
31Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik
Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% KrólikTradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik
masa netto

masa netto

160 g

pojemność

cena za kilogram

126,06 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768632590

5902768632590

Cena: 20,17 zł

Produkt chwilowo niedostępny
20.17 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik marki Tradycyjne jadło?

Jak powstał produkt Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik firmy Tradycyjne jadło - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mięso z królika 86%, wątroba z królika 8%, marchew, pietruszka, jaja, jabłko, miód, pieprz czarny, cebula suszona, sól kamienna, gałka muszkatołowa, czosnek, oregano.

Jakie recenzje zebrał produkt Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik marki Tradycyjne jadło? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2022-05-20 10:23:47Jakiś taki kwaskawy w smaku. Mi niestety nie przypadł do gustu.



inne produkty w kategorii pasztet

Wyrób firmy Tradycyjne jadło o nazwie Tradycyjne Jadło Pasztet z królika pieczony, 100% Królik został przypisany do kategorii pasztet. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

P R Z E C E N A -17%
Spichlerz Rusiecki Pasztet Spichlerz Rusiecki Pasztet
drobiowy z pomidorami 160 g
15,56zł/kg

Cena: 2,49 zł

PLN
1
180
Data przyd. 2027-02-05
Spichlerz Rusiecki Pasztet drobiowy Spichlerz Rusiecki Pasztet drobiowy
kremowy 160 g
18,69zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
95
Data przyd. 2027-12-02
Profi Pasztet Dworski z królikiem Profi Pasztet Dworski z królikiem
130 g
69,15zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-08-20
Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
z papryką 155 g
25,74zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-11
Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
z pomidorami 155 g
25,74zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-20
Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
z pieprzem 155 g
25,74zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-11
Profi Pasztet firmowy Profi Pasztet firmowy
Data przyd. 2028-07-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5