Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk

Tradycyjne jadło
43Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk

W polskiej tradycji kulinarnej znany i ceniony od lat.

Wszystkie nasze pasztety to efekt starannej i pracochłonnej RĘCZNEJ PRODUKCJI.

Znakomicie i wyraziście przyprawione z dodatkiem warzyw i owoców, za to BEZ BUŁKI I KASZY.Dwukrotnie pieczony.

Rozkosz dla smakoszy. 

Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% IndykTradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk
masa netto

masa netto

160 g

pojemność

cena za kilogram

112,50 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906295169901

5906295169901

Cena: 18,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny
18.00 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk firmy Tradycyjne jadło.

Jak powstał produkt Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk firmy Tradycyjne jadło - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Składniki: mięso z indyka 84%, wątroba z indyka 12%, JAJA, jabłko, marchew, cebula, pietruszka, pieprz, gałka muszkatołowa, lubczyk, sól kamienna. 


Wartość energetyczna 1028,4kJ/246,5kcal

Tłuszcz: 15 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,3 g

Węglowodany: 2 g

w tym cukry: 0,9 g

Białko: 26 g

Sól: 1,9 g


ZAWIERA JAJA


Producent marki Tradycyjne jadło opisuje Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk tak:

W polskiej tradycji kulinarnej znany i ceniony od lat.

Wszystkie nasze pasztety to efekt starannej i pracochłonnej RĘCZNEJ PRODUKCJI.

Znakomicie i wyraziście przyprawione z dodatkiem warzyw i owoców, za to BEZ BUŁKI I KASZY.Dwukrotnie pieczony.

Rozkosz dla smakoszy. 


Cechy:

PRODUKT BEZGLUTENOWY. 

PRODUKT BEZ DODATKU SOLI PEKLOWEJ. 

PRODUKT BEZ WZMACNIACZY SMAKU. 


Przechowywanie:

Temperatura przechowywania od 2-6 st. C


Instrukcje dotyczące przygotowania:

Po wyjęciu z opakowania produkt do bezpośredniego spożycia. 


Kraj pochodzenia:

POLSKA


Adres producenta:

ul. Górki 12, ŚRODA WIELKOPOLSKA

MASARNIA POMARZANOWICE

62-010 POBIEDZISKA


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk firmy Tradycyjne jadło? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii pasztet

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Tradycyjne Jadło Pasztet z indyka pieczony, 100% Indyk do kategorii pasztet.

    Spichlerz Rusiecki Pasztet drobiowy Spichlerz Rusiecki Pasztet drobiowy
    kremowy 160 g
    18,69zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    95
    Data przyd. 2027-12-02
    P R Z E C E N A -17%
    Spichlerz Rusiecki Pasztet Spichlerz Rusiecki Pasztet
    drobiowy z pomidorami 160 g
    15,56zł/kg

    Cena: 2,49 zł

    PLN
    1
    180
    Data przyd. 2027-02-05
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z pomidorami 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-04-20
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z pieprzem 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-11
    Profi Pasztet z indykiem Profi Pasztet z indykiem
    Data przyd. 2028-04-07
    Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
    100% GRATIS! 390 g
    12,05zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    46
    Data przyd. 2027-03-18
    Profi Pasztet z indykiem Profi Pasztet z indykiem
    Data przyd. 2027-11-05
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5