Tradycyjne Jadło Kabanosy Swojskie Wędzone Podsuszane

Tradycyjne jadło
413Tradycyjne Jadło Kabanosy Swojskie Wędzone Podsuszane
Klasyczne kabanosy z mięsa wieprzowego, które zostały zdecydowanie przyprawione, by zachwycać sympatyków wyraźnych smaków.
Tradycyjne Jadło Kabanosy Swojskie Wędzone PodsuszaneTradycyjne Jadło Kabanosy Swojskie Wędzone Podsuszane
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

92,70 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3267000004019

3267000004019

Cena: 27,81 zł

Produkt chwilowo niedostępny
27.81 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt KABANOSY SWOJSKIE WĘDZONE PODSUSZANE marki Tradycyjne jadło?

Jak powstał produkt KABANOSY SWOJSKIE WĘDZONE PODSUSZANE firmy Tradycyjne jadło - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Składniki: mięso wieprzowe 96%, pozostałe 4%:zioła i przyprawy naturalne. Konserwowane solą peklową czyli mieszaniną soli kamiennej 99,5% i azotynu sodu 0,5%

Producent marki Tradycyjne jadło opisuje KABANOSY SWOJSKIE WĘDZONE PODSUSZANE tak:

Klasyczne kabanosy z mięsa wieprzowego, które zostały zdecydowanie przyprawione, by zachwycać sympatyków wyraźnych smaków.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:KABANOSY SWOJSKIE WĘDZONE PODSUSZANE

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu KABANOSY SWOJSKIE WĘDZONE PODSUSZANE firmy Tradycyjne jadło? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 13 ocen.




    inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

    Wyrób firmy Tradycyjne jadło o nazwie KABANOSY SWOJSKIE WĘDZONE PODSUSZANE został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
    180 g
    90,61zł/kg

    Cena: 16,31 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2026-12-23
    Sokołów Gold Kabanosy amerykańskie Sokołów Gold Kabanosy amerykańskie
    Data przyd. 2026-11-10
    Sokołów Gold Premium Kabanosy Sokołów Gold Premium Kabanosy
    Włoskie 100 g
    84,20zł/kg

    Cena: 8,42 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-03
    Tarczyński Kabanosy Exclusive Tarczyński Kabanosy Exclusive
    wieprzowe 105 g
    74,19zł/kg

    Cena: 7,79 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2026-12-10
    Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
    2x50g 100 g
    102,40zł/kg

    Cena: 10,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-02
    Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
    Data przyd. 2027-01-01
    Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
    Data przyd. 2026-11-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5