Tovago Pieczywo chrupkie minipaka kukurydziano-jaglane

Tovago
Tovago Pieczywo chrupkie minipaka kukurydziano-jaglaneTovago Pieczywo chrupkie minipaka kukurydziano-jaglane
masa netto

masa netto

31 g

pojemność

cena za kilogram

77,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901534001295

5901534001295

Cena: 2,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.41 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Pieczywo chrupkie minipaka kukurydziano-jaglane marki Tovago?

inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Tovago Pieczywo chrupkie minipaka kukurydziano-jaglane do kategorii pieczywo chrupkie.

Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
i dynią 170 g
40,47zł/kg

Cena: 6,88 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-09
Sonko pieczywo Lekkie Sonko pieczywo Lekkie
Data przyd. 2027-05-15
Tovago Pieczywo chrupkie Tovago Pieczywo chrupkie
kukurydziano-jaglane 160 g
35,06zł/kg

Cena: 5,61 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste Sport 275 g
37,09zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-31
P R Z E C E N A -10%
Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
mąki pełnoziarnistej Original 275 g
33,35zł/kg

Cena: 9,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-31
Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
36,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-04-30
Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
Data przyd. 2027-05-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5