Tovago Cyna-Miś pieczywo chrupkie kukurydziane z cynamonem

Tovago
51Tovago Cyna-Miś pieczywo chrupkie kukurydziane z cynamonem
Tovago Cyna-Miś pieczywo chrupkie  kukurydziane z cynamonemTovago Cyna-Miś pieczywo chrupkie  kukurydziane z cynamonem
masa netto

masa netto

31 g

pojemność

cena za kilogram

77,74 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901534001592

5901534001592

Cena: 2,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.41 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Cyna-Miś pieczywo chrupkie kukurydziane z cynamonem marki Tovago?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Tovago Cyna-Miś pieczywo chrupkie kukurydziane z cynamonem? Sprawdź listę składników:

Kaszka kukurydziana 94,5%, cukier trzcinowy, cynamon 2%, sól

Jakie recenzje zebrał produkt Cyna-Miś pieczywo chrupkie kukurydziane z cynamonem marki Tovago? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

    Wyrób firmy Tovago o nazwie Cyna-Miś pieczywo chrupkie kukurydziane z cynamonem został przypisany do kategorii pieczywo chrupkie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
    i dynią 170 g
    40,47zł/kg

    Cena: 6,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-08-09
    Sonko pieczywo Lekkie Sonko pieczywo Lekkie
    Data przyd. 2027-05-15
    Tovago Pieczywo chrupkie Tovago Pieczywo chrupkie
    kukurydziano-jaglane 160 g
    35,06zł/kg

    Cena: 5,61 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-30
    Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
    pełnoziarniste Sport 275 g
    37,09zł/kg

    Cena: 10,20 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-01-31
    P R Z E C E N A -10%
    Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
    mąki pełnoziarnistej Original 275 g
    33,35zł/kg

    Cena: 9,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-31
    Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
    pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
    36,67zł/kg

    Cena: 7,70 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-04-30
    Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
    Data przyd. 2027-05-17
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5