Tchibo Barista Espresso Kawa palona ziarnista

Tchibo Ziarna kawy Barista palone są powoli i delikatnie z wykorzystaniem tradycyjnej metody bębnowej. W tym procesie najlepsze ziarna arabiki uprawianej na wyżynach Ameryki Łacińskiej są wypalane przez 18 minut w obracającym się bębnie. Dzięki temu ziarna mają więcej czasu na wydobycie swojego niepowtarzalnego charakteru. Długi czas palenia zmniejsza kwaskowatość i zapewnia łagodny smak. Mocna i zrównoważona, z delikatną goryczką i nutą orzecha.
Tchibo Barista Espresso Kawa palona ziarnistaTchibo Barista Espresso Kawa palona ziarnista
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

75,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4046234747164

4046234747164

Cena: 37,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
37.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Kawa palona ziarnista marki Tchibo?

Producent marki Tchibo opisuje Kawa palona ziarnista tak:

Ziarna kawy Barista palone są powoli i delikatnie z wykorzystaniem tradycyjnej metody bębnowej. W tym procesie najlepsze ziarna arabiki uprawianej na wyżynach Ameryki Łacińskiej są wypalane przez 18 minut w obracającym się bębnie. Dzięki temu ziarna mają więcej czasu na wydobycie swojego niepowtarzalnego charakteru. Długi czas palenia zmniejsza kwaskowatość i zapewnia łagodny smak. Mocna i zrównoważona, z delikatną goryczką i nutą orzecha.
Marka:Tchibo
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kawa palona ziarnista.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Po otwarciu, kawę przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Zgrzewane
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kawa ziarnista

Tchibo Barista Espresso Kawa palona ziarnista w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kawa ziarnista. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Woseba Cafe Brasil kawa ziarnista Woseba Cafe Brasil kawa ziarnista
500 g
84,92zł/kg

Cena: 42,46 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-31
Jacobs Krönung Jacobs Krönung
kawa ziarnista 500 g
89,98zł/kg

Cena: 44,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-20
Jacobs Espresso Jacobs Espresso
kawa ziarnista 500 g
89,98zł/kg

Cena: 44,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-01-19
Mount Hagen Kawa ziarnista arabica Mount Hagen Kawa ziarnista arabica
BIO
Mount Hagen Kawa ziarnista arabica Mount Hagen Kawa ziarnista arabica
100% barista crema fair trade BIO 500 g
130,66zł/kg

Cena: 65,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
Woseba Kawa palona ziarnista Woseba Kawa palona ziarnista
Crema e aroma 500 g
72,80zł/kg

Cena: 36,40 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-30
Dallmayr Prodomo Kawa ziarnista Dallmayr Prodomo Kawa ziarnista
500 g
92,82zł/kg

Cena: 46,41 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-02-20
P R Z E C E N A -10%
Lavazza kawa ziarnista Qualita Lavazza kawa ziarnista Qualita
Data przyd. 2027-01-30
Lavazza kawa ziarnista Qualita Oro Lavazza kawa ziarnista Qualita Oro
100% Arabica 1 kg

Cena: 103,17 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-10-30

inne produkty marki Tchibo

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Tchibo, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Tchibo Family kawa mielona Tchibo Family kawa mielona
250 g
62,56zł/kg

Cena: 15,64 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-01-01
Tchibo Family Kawa rozpuszczalna Tchibo Family Kawa rozpuszczalna
200 g
143,90zł/kg

Cena: 28,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-11
Tchibo Family Kawa rozpuszczalna Tchibo Family Kawa rozpuszczalna
100 g
152,60zł/kg

Cena: 15,26 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-22
Tchibo Gold Selection Crema Kawa Tchibo Gold Selection Crema Kawa
rozpuszczalna 180 g
146,22zł/kg

Cena: 26,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-09
Tchibo Family Kawa palona ziarnista Tchibo Family Kawa palona ziarnista
1 kg

Cena: 54,50 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5