Szubryt Zupa meksykańska z mięsem z kurczaka

Szubryt
Szubryt Zupa meksykańska z mięsem z kurczakaSzubryt Zupa meksykańska z mięsem z kurczaka
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-18

pojemność

cena za kilogram

24,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375957

5906190375957

Cena: 11,89 zł

11.89 PLN 2027-05-18 NewCondition
Szubryt Zupa meksykańska z mięsem Szubryt Zupa meksykańska z mięsem
z kurczaka 480 g
25,77zł/kg

Cena: 12,37 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-08-27

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Zupa meksykańska z mięsem z kurczaka firmy Szubryt.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Zupa meksykańska z mięsem z kurczaka marki Szubryt:

Woda, warzywa w zmiennych proporcjach 30% (kukurydza, fasola czerwona, fasola zielona, groszek zielony, marchew, seler, papryka czerwona, papryka zielona), mięso drobiowe z kurczaka 15%, koncentrat pomidorowy 9%, cebula smażona, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), gorczycę.


inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Szubryt Zupa meksykańska z mięsem z kurczaka do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

Primavika Gołabki wegańskie z ryżem Primavika Gołabki wegańskie z ryżem
i pieczarkami w sosie pomidorowym bezglutenowe 480 g
29,85zł/kg

Cena: 14,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-25
Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
oryginalny 480 g
17,56zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-19
Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
Data przydatności
2027-06-18
Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13

inne produkty marki Szubryt

Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Kwaśnica Szubryt Kwaśnica
z boczkiem i żeberkiem wędzonym 460 g
32,87zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-01
Szubryt Fasolka po bretońsku Szubryt Fasolka po bretońsku
" Czysta etykieta " 470 g
21,83zł/kg

Cena: 10,26 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-08
Szubryt Żołądki drobiowe w Szubryt Żołądki drobiowe w
śmietanie 470 g
26,66zł/kg

Cena: 12,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5