Szubryt Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym

Szubryt
55
Ok.Szubryt Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym
51Szubryt Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym

Produkt z mięsem drobiowym średnio rozdrobnionym z kurczaka i pieczarkami, garmażeryjny, sterylizowany

Szubryt Zraziki drobiowe w sosie  pieczarkowymSzubryt Zraziki drobiowe w sosie  pieczarkowym
masa netto

masa netto

480 g

pojemność

cena za kilogram

27,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371997

5906190371997

Cena: 13,21 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
13.21 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym marki Szubryt?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym marki Szubryt:

Sos pieczarkowy 61%, [woda, pieczarki 14%, śmietana (z mleka) 8%, mąka pszenna 3%, cebula smażona, tłuszcz wieprzowy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, czosnek, por, natka selera, natka pietruszki), przyprawy, sól, cukier, aromaty (seler)], zraziki drobiowe smażone 39% [mięso z kurczaka, bułka tarta 7,9% (mąka pszenna, mąka żytnia, woda drożdże, sól), woda, masa jajowa pasteryzowana 2,6%, cebula 2%, przyprawy, sól. 100 g produktu otrzymano z 125g mięsa drobiowego z kurczaka], tłuszcz wieprzowy.


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 378 kJ / 90 kcal; Tłuszcz 4,3 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g; Węglowodany 5,5 g, w tym cukry <0,5 g; Białko 7,5 g; Sól 0,92 g.


Producent marki Szubryt opisuje Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym tak:

Produkt z mięsem drobiowym średnio rozdrobnionym z kurczaka i pieczarkami, garmażeryjny, sterylizowany


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym firmy Szubryt. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-06-17 21:29:31Ok.



inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Szubryt Zraziki drobiowe w sosie pieczarkowym do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Roladki wieprzowe
ze szpinakiem w sosie śmietanowym 480 g
26,83zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-06-10
Szubryt Roladki wieprzowe z kurkami Szubryt Roladki wieprzowe z kurkami
w sosie śmietanowo - kurkowym 480 g
35,17zł/kg

Cena: 16,88 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-06
Primavika Gołabki wegańskie z ryżem Primavika Gołabki wegańskie z ryżem
i pieczarkami w sosie pomidorowym bezglutenowe 480 g
29,85zł/kg

Cena: 14,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-25
Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
oryginalny 480 g
17,56zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-19
Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
Data przydatności
2027-06-18
Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13

inne produkty marki Szubryt

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Szubryt, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Szubryt Kwaśnica Szubryt Kwaśnica
z boczkiem i żeberkiem wędzonym 460 g
32,87zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5