Szubryt Skrzydełka drobiowe panierowane

Szubryt

Produkt garmażeryjny z kurczaka, panierowany, smażony.

Szubryt Skrzydełka drobiowe  panierowaneSzubryt Skrzydełka drobiowe  panierowane
masa netto

masa netto

350 g

pojemność

cena za kilogram

22,51 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190370228

5906190370228

Cena: 7,88 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
7.88 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Skrzydełka drobiowe panierowane marki Szubryt?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Skrzydełka drobiowe panierowane marki Szubryt:

Skrzydełka z kurczaka, sól, przyprawy, skrobia ryżowa, skrobia pszenna, dekstroza, ekstrakty drożdżowe, warzywa suszone (cebula, czosnek), mąka pszenna, cebula prażona, ekstrakt przypraw, mąka kukurydziana, skrobia, ekstrakt z papryki, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; gluten pszenny, skrobia modyfikowana ziemniaczana, aromat. 100g produktu otrzymano ze 100g skrzydełek z kurczaka i 18g panieru.


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 785 kJ / 187 kcal; Tłuszcz 6,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,0 g; Węglowodany 17 g, w tym cukry <0,5 g; Białko 13 g; Sól 1,8 g


Producent marki Szubryt opisuje Skrzydełka drobiowe panierowane tak:

Produkt garmażeryjny z kurczaka, panierowany, smażony.


inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

Szubryt Skrzydełka drobiowe panierowane w sklepie dodomku.pl należy do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 52 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06
Pieruski Kopytka ręcznie klejone Pieruski Kopytka ręcznie klejone
400 g
35,35zł/kg

Cena: 14,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12

inne produkty marki Szubryt

Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5